Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Штраф за несплату забруднення навкошнього середовища. ДОПОМОЖІТЬ

Відправлено користувачем ali_dg 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Всім привіт!
Сталась не зовсім приємна новина сьогодні для мене!
Телефонують з податкової і кажуть, що у вас великі неприємності..... я такий в шоціeye popping smiley, думаю що могло статись!
Податок свій (єдиний) плачу завжди вчасно, та і у всьому іншому стараюсь тримати порядок!
Приїжджаю у податкову, а вони мені кажуть сплатити штраф у розмірі 850.00 грн. За що?
За неподання звіту про викиди в атмосферу забруднюючих речовин пересувними джерелами забруднення тобто автомобілем!
Я в ШОКЕeye popping smiley

P.S. Коли реєструвався підприємцем зазначив два види діяльності:
1) Роздрібна та оптова торгівля
2) Діяльність автомобільного вантажного транспорту вантажопідйомністю до 4 т.

Не міг навіть подумати що потрібно сплачувати за викиди, тим більше, що я другим видом діяльності фактично не займаюсь! Ніхто з податківців таку інформацію мені не надав! Як виявляється, штраф за один не поданий звіт 170.00 грн. а їх у мене 5 шт. тобто уже 850.00 грн.
Можливо в когось була подібна ситуація, чи можливо це оскаржити в суді.
ДОПОМОЖІТЬ!
не знание законов не освобождает от ответственности, увы. Це загальнодержавний податок - ежинщики от него не освобождены, должны были подавать отчет и платить....


--------------------------------------------
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей. Никколо Макиавелли

Допомога нашим бійцям на сході
Приват 4731185602392919 Есаулова Тетяна
НП, відділення №80, Київ, 063-400-3434
Если и в едином у вас есть транспорт, то увы..без вариантов..


У свідоцтві про сплату єдиного податку вказуються вид або види діяльності!
Цей список може бути дуже виликий, і це не означає, що я маю здавати звіти по всіх видах діяльності. (якщо у мене їх 20 видів)!
Свідоцтво підприємця дає право займатись тим чи іншим видом діяльності, тобото дає право, а я хочу займаюсь хочу не займаюсь, не обов'язково займатись всіма видами які ти вказав!

Якщо я цим не займаюсь, чому я маю здавати звіти и т.д.
Хай докажуть що я цим займаюсь!
Один знайомий сказав, що це викачуваня денег. Вони тобі нічого зробити не можуть і заставити сплатити цей штраф також! Тільки тоді якщо у них будуть докази, що ти цим видом діяльності займався чи займаєшся!
Серед доказів може бути оформлення дозволів на викиди,
або "утилизацию". Вони передають інфу в ДПІ.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032399999999999