Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Сплата єдиного податку за січень 2011 - куди і скільки платити згідно Податкового кодексу?

Відправлено користувачем dir2000 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Прочитав фрагмент податковго кодексу, що присвячений підприємцям-спрощенцям, і в мене виникли сумніви, що за січень 2011 року треба платити саме 200 грн. По цій проблемі я відкрив тему на форумі податкової. Щоб не повторюватись - ось посилання:

[sta.gov.ua]

Хто що думає по цьому питанню?
за январь 200 по старым реквизитам, НО! вот те % по фондам в указе 746 вы смешали с новыми нормами НК, в котором говорится, что ".....розподіл коштів єдиного податку або фіксованого податку на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та/або до Пенсійного фонду України Державним казначейством України не здійснюється
Вибачаюсь, але я так і не зрозумів, що з чим я змішав. Прошу висловлюватись чіткіше. Що саме неправильно і чому?


В 2011 году платить 43% от ставки единого в казначейство и 57% в пенсионный в составе ЕСВ
Quote
dir2000
Вибачаюсь, але я так і не зрозумів, що з чим я змішав. Прошу висловлюватись чіткіше. Що саме неправильно і чому?
Помимо единого налога, вам в полном объеме нужно будет заплатить един. соц. взнос (а раньше вы платили за "минусом"42% от единого налога и только пенсионный)
Quote
Kisulya
В 2011 году платить 43% от ставки единого в казначейство и 57% в пенсионный в составе ЕСВ
?eye rolling smiley
сегодня по Лиге получила письмо налоговой от 29.12.2010 об этих 43 и 57 %%, но там разъяснение только по Юрлицам, а по ФЛ ни слова

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 29.12.2010 р. N 29263/7/15-0117
Державним податковим адміністраціям в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі


Про надання роз'яснення
У зв'язку з прийняттям Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755 Державна податкова адміністрація України надає роз'яснення щодо окремих питань застосування спрощеної системи оподаткування суб'єктами малого підприємництва - юридичними особами.
Податковим кодексом України збережено спрощену систему оподаткування для суб'єктів малого підприємництва - юридичних осіб.
Так, підрозділом 8 Розділу XX Податкового кодексу України дія Указу Президента України від 3 липня 1998 року N 727 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" (в редакції Указу від 28.06.99 N 746/99) (далі - Указ) продовжена до внесення змін до розділу XIV Податкового кодексу України в частині оподаткування суб'єктів малого підприємництва.
Відповідно до ст. 4 Указу суб'єкти підприємницької діяльності - юридичні особи сплачують єдиний податок щомісяця не пізніше 20 числа наступного місяця. Відділення Держказначейства України наступного дня після надходження коштів перераховують суми єдиного податку у таких розмірах:
до Державного бюджету України - 20 відсотків;
до місцевого бюджету - 23 відсотки;
до Пенсійного фонду України - 42 відсотки;
на обов'язкове соціальне страхування - 15 відсотків (у тому числі до Державного фонду сприяння зайнятості населення - 4 відсотки) для відшкодування витрат, які здійснюються відповідно до законодавства у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, а також витрат, зумовлених народженням та похованням.
Проте, статтею 10 розділу I Податкового кодексу єдиний податок віднесено до місцевих податків, тому у подальшому розподіл єдиного податку, сплаченого до бюджету юридичними особами, між Державним та місцевими бюджетами не здійснюватиметься, а перераховуватиметься до місцевих бюджетів.
Підрозділом 8 глави XX ПКУ також встановлено, що єдиний податок сплачується на рахунок відповідного бюджету в розмірі частини єдиного податку, що підлягає перерахуванню до бюджетів відповідно до норм Указу (крім єдиного податку, який сплачується у січні 2011 року за останній звітний (податковий) період 2010 року). При цьому розподіл коштів єдиного податку на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та/або до Пенсійного фонду України Державним казначейством України не здійснюється;
Нарахування, обчислення та сплата єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування здійснюються суб'єктами малого підприємництва, які сплачують єдиний податок відповідно до Указу у порядку, визначеному Законом України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".
Таким чином, задекларовані в Розрахунку сплати єдиного податку суб'єктом малого підприємництва - юридичною особою (далі - Розрахунок) за звітні періоди 2011 року суми єдиного податку сплачуються платниками до місцевих бюджетів у розмірі 43 відсотка від загальної нарахованої суми, а єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування - на окремий рахунок, відкритий Державним казначейством України у порядку, визначеному Законом України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".
Водночас, пунктом 4 Підрозділу 8 Розділу XX Податкового кодексу України передбачено, що зарахування до бюджетів та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування (у тому числі пенсійного страхування) єдиного податку, який сплачується у січні 2011 року за останній звітний (податковий) період 2010 року, здійснюється у порядку та на умовах, які діяли до 1 січня 2011 року.
Враховуючи наведене, суми єдиного податку, задекларовані в Розрахунку за IV квартал 2010 року, сплачуються не пізніше 20 січня 2011 року у повному обсязі на окремий рахунок відділень Державного казначейства України. Відділення Державного казначейства України, відповідно до вказаної норми Податкового кодексу України зобов'язані здійснити розподіл отриманих коштів на умовах діючого Указу.
Державна податкова адміністрація України зобов'язує довести зазначене до відома органів державної податкової служби всіх рівнів та платників єдиного податку - юридичних осіб.

Заступник Голови О. М. Любченко
А конкретно в цифрах можно-сколько платить за февраль ЕН и ЕСВ? И что делать с январем,уже уплаченным 200грн.?
Нашла ответ на часть своего вопроса.За февраль и март нужно заплатить по 86 грн. (200х43%).С перерасчетом за январь пока ничего неизвестно.Кто знает-на какие реквизиты платить ЕН-те же самые,что и в прошлом году? И какие сроки уплаты у единщиков ЕСВ?
Quote
olgau
Нашла ответ на часть своего вопроса.За февраль и март нужно заплатить по 86 грн. (200х43%).С перерасчетом за январь пока ничего неизвестно.Кто знает-на какие реквизиты платить ЕН-те же самые,что и в прошлом году? И какие сроки уплаты у единщиков ЕСВ?

Реквизиты ЕН пока не менялись. Единщики ЕСВ за себя платят ежемесячно до 20 числа следующего месяца.
Так все-таки-сколько платить в этом году ЕН за ФОП?
Сегодня сотрудник был в своей налоговой в Василькове и ему сказали платить 200 грн.
Значит Постанова касается только юрлиц?
Підскажіть будь-ласка ці 43% і 57% нараховується на всю суму єдиного податку за підприємся і за найманих працівників, тобто якщо я сплачую 400 грн. єдиного податку (200 за себе і 200 за своїх працівників) мені потрібно нараховувати 43% і 57% на 200 грн. за себе чи на 400 грн?
Сьогодні була в Печерській податковій - реквізити на оплату єдиного податку змінились. Платити потрібно - 86 грн. По ЄСВ - оплата за січень до 20 лютого (хто на єдиному податку) - 326,53 грн.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000323