Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Нові рахунки Пенсійного фонду Печерського району м. Києва з 01.01.2011р.

Відправлено користувачем sprig 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
Пожалуйста, пришлите мне счета по Дарницкому району olgabizz@i.ua !!!!!
Привіт!

Мені дуже цікаво-хтось перераховував ЄСВ за новими рахунками?
Я це сьогодні зробила і кошти повернулися назад.
Підскажіть, можливо я не вірно вказала ЄДРПОУ чи МФО банку.
Напишіть мені ЄДРПОУ та МФО для перерахування ЄСВ в Печерському р-ні.
irina_skubakova@mail.ru
ВСЕ, КРОМЕ ДАРНИЦКОГО И ДЕСНЯНСКОГО ЕСТЬ ТУТ:
[banknews.com.ua]


irina-skubakova
МФО 820019
а что вы указали?


Пожалуйста скиньте по Шевченковскому и Голосеевскому району
Спасибо зараннее!!!
sheva29@mail.ru
Скиньке мне пожалуста на Шевченковский район. Заранее спасибо!
Скажите пожалуста! Вам случайно еще не выслали новые реквизиты на 2011 ПФ Шевченковсого района??? Если выслали то можно поросить переслать мне: sheva29@mail.ru/ Заранее спасибо!
Скажите пожалуста! Вам случайно еще не выслали новые реквизиты на 2011 ПФ Шевченковсого района??? Если выслали то можно поросить переслать мне: sheva29@mail.ru Заранее спасибо!
Написала все данные,который ПФ предоставил в распечатке под расписку, но теперь понимаю, что информация не верная.
Не понятно какой указывать "ЄДРПОУ".Наверное нужно эти данные: УПФУ в Печерському р-ні м. Києва (код ЄДРПОУ – 22870173), МФО - 820019, а что это ГУ ДКУ у м.Києві (код ЄДРПОУ – 24262621), МФО – 820019
irina-skubakova
УПФУ в Печерському р-ні м. Києва (код ЄДРПОУ – 22870173) - нужно указывать его

а ЄДРПОУ – 24262621 это код Казначейства
А можно мне по Шевченковскому и Печерскому, заранее спасибо. fides-audit@ukr.net
Пожауйста, вышлите пенсионные счета Печерского р-на на адрес UBSG@ukr.net СПАСИБО!
Пожауйста, вышлите пенсионные счета Печерского р-на на мой адрес nadya.10@list.ru
Quote
KAN
счета Киев .
[banknews.com.ua]

ВОТ ЖЕ ДАЛИ ССЫЛКУ

НЕПОНЯТЕН КОД окпо
Уважаемые коллеги! Скиньте пожалуйста счета Шевченковскому району на steblinal@mail.ru

Заранее благодарна.
Quote
НІНА
Quote
НІНА
Quote
sprig
Доброго дня всім!
Маю нові рахунки Пенсійного фонду Печерського району м. Києва на які потрібно буде платити з 01.01.2011р.

Кому потрібно пишіть!!!

Якщо хтось має нові рахунки по Шевченківському, Голосіївському чи Солом'янському району напишіть.

Добрий день! Можна,будь ласка, на dim14@voliacable.com -Печерський р-н
А хто має Дарницький р-н,поділіться! Дякую!

Можно и мне сбросить на skvortsova@unidevelop.com Дарницкий, Печерский, Днепровский р-ны
Зарание спасибо!!!
Допоможіть , будь ласка, з новими реквізитами до ПФ на 2011р. по Києву
nik555@ukr.net
Здравствйте.
кто знает новые реквизиты на 2012 в Печерском районе
Чи є у когось НЕЩОДАВНО ПІДТВЕРДЖЕНІ (наприклад самим пенсійним фондом) рахунки по сплаті ЄСВ у Дніпровському районі м. Києва? В Інтернеті знаходжу лише посилання станом на 2011р.
Хто має, будь-ласка викладіть тут для всіх!
Уважаемые коллеги! Скиньте пожалуйста счета по ПФУ Печерского района на dimitrymail@bigmir.net.
Заранее благодарен.
Будь ласка не піднімайте минулорічні теми !
А то дивишся- і лякаєшся ! А ж потім дочитуєш що то повідомлення минулого року !
Я тоже испугалась...ведь уже налоги оплатила......
С ужасом открыла эту тему :-) Недавно заплатила налоги. Если не ошибаюсь, то счета по ЕСВ не менялись.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043199999999999