Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

реестр по ПДВ - помилка в структурі

Відправлено користувачем Светла 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Я формував реєстр через Бест-Звіт і також не ставило керівника з картки підприємства. В мене підпис лиш мій, керівника. При відправці електрорнкою видавало помилку, що відсутній підпис буха.При цьому декларації та додатки пішли з одним підписом без проблем. Змінив настройки в картці, поставив, що я і бух одночасно, думав буде вимагати електронний підпис бухгалтера, однак не потребувало, але в реєстри поставило що і керівник і бух я. Реєстр після цього пішов електронкою без проблем
Реєстр також відправляли через Бест-Звіт, але дані реєстру спочатку імпортували з 1С. Усе імпортувалося нормально, реєстр відправлявся, але видавало помилку про незаповнені поля. Довелося шукати що за поля і швиденько правити єкспорт в 1С. Добре що сервер налогової обробляв дані і надсилав квитанціі майже за хвилину.

Кредитний калькулятор онлайн
Доброго дня!

T2RXXXXG7 - це що?


що озн. " З них включено до уточнюючих розрахунків за звітний період"........це ПН за попередні періоди?
Quote
Mamochka
Доброго дня!

T2RXXXXG7 - це що?

Індивідуальний податковий номер

Кредитний калькулятор онлайн
дякую, ІПН на неплатників ПДВ поставила "4ХХХХХХХХХХХ" - не пропускало.
Поставила Х - пройшло.
Тільки от інспектор сказала, щоб ставити "4ХХХХХХХХХХХ".
Як тут чинити?
Что меня больше всего в этом всем процессе драконит, так это то, что Расшифровка по контрагентам опять не формируется автоматом с новой формы реестра angry smiley
Пани Юля, я тоже с этим столкнулась и была злая жутко, но порывшись я нашла вот такую програмульку на сайте ОПЗ (там же есть масса ответов по ошибкам)

[opz.org.ua]
чему была очень рада и благодарна разработчице.
Попробуйте просто супер.
Quote
Irusik
Пани Юля, я тоже с этим столкнулась и была злая жутко, но порывшись я нашла вот такую програмульку на сайте ОПЗ (там же есть масса ответов по ошибкам)

[opz.org.ua]
чему была очень рада и благодарна разработчице.
Попробуйте просто супер.
антиресно, щас глянем, что за програмулька така
это она на основании налоговых формирует, чето не поняла, принцип работы
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000586