Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Бест Звіт, m.e.doc - общие отзывы о программах

Відправлено користувачем vkuzmin 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Друзья, кто пользуется программами Бест Звіт и m.e.doc или другими аналогами, напишите пожалуйста Ваше мнение об этих продуктах.
Какие плюсы, какие минусы. Превращают ли они сдачу отчетов в праздик или какие возникают проблемы при работе. Стоит ли принимать их на вооружение или еще рано. Спасибо за ответ!
Бест-Звитом пользуюсь с 2001 года, эл.поодачей отчетов с 2008. Одно только непосещение налоговой - праздник! Да и оперативное обновление форм отчетов тоже радует. Недостаток - иногда что-то может сбойнуть, но это бывает с любой программой.
Медос буду пробовать, когда закончится годовая лицензия на Бест. Всех пользователей Беста постепенного на него переведут.

Слышала, что Бест-Звит будет действовать до конца этого года, потом его поддерживать не будут. Если и начинать использовать, то Медок, чтобы потом не перестраиваться. Бест-звитом пользуюсь несколько лет, для подачи отчетов по электронке вполне устраивал. Скачала демо версию Медок - немного непревычный и медленно работает, а так вроде ничего


Medoc - это собственно, и есть "БЗ+" только усовершенствованный. Конечно, любая программа рано или поздно усовершенствеуется. Это продемонстрировали 1С (7.7- на 8.х), Парус (7.4 - на 8.5), тот же пресловутый Microsoft постоянно что-то новое выпускает, неуспеваешь привыкнуть к старому.... smiling smiley Все понятно, развиваться конечно нужно.

Слышал, что с выходом 20(х) обновлений очень изменился (не в лучшую сторону) "Реестр отчетов", и клиенты совместно с дилерами отстаивают возврат к "стандартному" виду. Скорее всего, так и будет.

Насчет поддержки "Плюса", здесь ситуация такая же, как в 1С: планируют, планируют, а старый "Запорожец" никак на металлолом неспешит..... smiling smiley

d'Arina
У меня современный двухядерный ноутбук с 2 Гб памяти 3-го поколения..... Никаких торомозов незамечаю smiling smiley
Новые программы (1С 8.0, Парус 8.5., Виндовс 7) требуют новой техники, это закон.
Після Бест-Звіту щось туго звикаю до Медка. Але на 100% погоджуюсь, що економиться купа часу. Я за 1 годину, не встаючи з робочого місця, здала звіти в податкову і Пенсійний фонд, а так витратила б півдня.
А ви вкурсі які ціни на МЕДОК, зовсім не Медові, а його обслуговування ?? А ще саме прекрасне, він не дружить з іншими програмами. ПРобувала встановити Демо версію, і що отримала, - мало того що він не вміє см собі папки надати, тобто всі файли просто в програм ФАЙЛЗ КИДАЕ, ТАК ЩЕ Й ПІСЛЯ ТОГО ЯК ТИ хочш його стерти, ВІ Н зразу ше й ОПЗ СТИРАЕ, що мене вбило. МОЯ ВСЯ РОБОТА ЗА ДВА РОКИ коту під хвіст ЗАВДЯКИ Медок.
Quote
Katsso
А ви вкурсі які ціни на МЕДОК, зовсім не Медові, а його обслуговування ?? А ще саме прекрасне, він не дружить з іншими програмами. ПРобувала встановити Демо версію, і що отримала, - мало того що він не вміє см собі папки надати, тобто всі файли просто в програм ФАЙЛЗ КИДАЕ, ТАК ЩЕ Й ПІСЛЯ ТОГО ЯК ТИ хочш його стерти, ВІ Н зразу ше й ОПЗ СТИРАЕ, що мене вбило. МОЯ ВСЯ РОБОТА ЗА ДВА РОКИ коту під хвіст ЗАВДЯКИ Медок.

Дуже Вам співчуваю, але й дякую за це повідомлення. Якщо щось трапиться (не дай Боже!!!) з компом, то сперш збережу дані. Я й не знала, що Медок такия "ядучий"))
А так, то взагалі мені ця програма подобається. Зручно.
я теж не знала. і ще побачила, що вміст папки DB по звіту АРМ теж знищило. я в шоці. ні ОПЗ ні АРМ не вижили )))))))) і дані відповідно теж. Я не знаю можливо дійсно ц програма працю е супер, але те що вона зробила, і 2500(самй дешевий варіант 1260 програма, 840 грн обслуговувння і 500 встановлення) грн в рік за звіт в Пенсійний платити ???? не розумію змісту
Katsso!
Я встановила МЕДОК сама. Сплатила тільки за ліцензію та 240грн. за три ключа. Оновлення скачую по мірі їх надходження.
Але ж за ліцензію й ключі треба платити щорічно)
Сплатила тільки за ліцензію та 240грн. за три ключа.,

а скільки Ви платите за ліцензію щорічно.??? Нема питань я теж сама встановлю, але це їхні ціни на сайті для тих хто цікавиться. Я з голови не придумала, можу Вам ссилку на ці ціни дати
Торік за ліцензію сплачувала 960грн., а цього року вже на 300грн. дорожче.
один ключ для юрика коштував 80грн.У мене їх три. В серпні треба буде знову сплачувати за нові ключі.
Ви знаєте, якщо у Вас є можливість платити стільки це дуже добре, але згідно законодавства програми для формування звітності повинен надавати або Пенсійний або Податкова безкоштовно, тому що вони вимагають електронних варіантів звітів. пенсійний ще програми не має, але скоро буде мати. В мене 2 ключі, за них я ІВК заплатила по 132 грн., бо мені було ЛІНЬ іти В ПОДАТкоВУ , щоб БЕЗплатно отримати ключі. Відповідно, ЯКЩО ПОСТАРАТИСЬ НІ З А ЩО НЕ ПОТРІБНО ПЛАТИТИ . От і все,. СУть в тому якщо Вам всерівно, то Ви і не економите
Quote
Katsso
Ви знаєте, якщо у Вас є можливість платити стільки це дуже добре, але згідно законодавства програми для формування звітності повинен надавати або Пенсійний або Податкова безкоштовно, тому що вони вимагають електронних варіантів звітів. пенсійний ще програми не має, але скоро буде мати. В мене 2 ключі, за них я ІВК заплатила по 132 грн., бо мені було ЛІНЬ іти В ПОДАТкоВУ , щоб БЕЗплатно отримати ключі. Відповідно, ЯКЩО ПОСТАРАТИСЬ НІ З А ЩО НЕ ПОТРІБНО ПЛАТИТИ . От і все,. СУть в тому якщо Вам всерівно, то Ви і не економите

справа в тому, що я найманий працівник. Директору в податковій сказали - Медок, він дав команду мені.
А для двох громадських організацій, що я веду, я взяла в ДПА безкоштовно. Звіти за 2012 рік прийшлося подавати безпосередньо у віконце. Тому що не спрацьову. тоб то не зчитується з флешки, пароль. Тепер я маю подати скасовуючу заяву, знову зібрати новий пакет док-ів і в черговий раз отримати паролі.
а цього я вже не знала, що вони глюкані )) Дякую буду мати на увазі. А знаєте з іншої сторони Вам повезло, що Ваш директор сказали - зробив, тому що в мене він гіперекономщик )) Дякую за розмову.
После подорожания Медка решила сменить его на что-нибудь другое и на данный момент пользуюсь iFinZvit - тот же Медок, только намного дешевле и обновляется быстрее. Так что рекомендую как лекарство для сохранения времени, нервов и средств - ifin.ua.
Nin0k! Спасибо за полезную информацию. Открыла, знакомлюсь с этим "айФином"))
так, ціна - це ложка дьогтю у бочці з медком.
Я до нього звикла, мені подобається. Фірму-пустушку веду в опз з бескоштовними ключами - теж нічого, але ось придбала новий ноут, то на нього щось опз не поставилося (загрузила на ноут дочки, тепер звідти здаю).
А взагалі я - за здорову конкуренцію у цій галузі, тоді і ціни впадуть і якість покращиться smiling bouncing smiley
Мені m.e.doc не подобається. Великий, повільний, незручний, двічі звіт не відправиш.Бест Звіт на багато зручніший. Ось так.
Quote
greek_fire
Мені m.e.doc не подобається. Великий, повільний, незручний, двічі звіт не відправиш.Бест Звіт на багато зручніший. Ось так.
+100%
но теперь у нас выбора нет между ними sad smiley Украина и здоровая конкуренция - понятия несовместимые eye rolling smiley
Quote
greek_fire
Мені m.e.doc не подобається. Великий, повільний, незручний, двічі звіт не відправиш.Бест Звіт на багато зручніший. Ось так.
Згоден .Шкода що Бест звіт мідмінили
Quote
greek_fire
Мені m.e.doc не подобається. Великий, повільний, незручний, двічі звіт не відправиш.Бест Звіт на багато зручніший. Ось так.
Згоден .Шкода що Бест звіт відмінили.
Quote
greek_fire
Мені m.e.doc не подобається. Великий, повільний, незручний, двічі звіт не відправиш.Бест Звіт на багато зручніший. Ось так.
Если бы не надо было каждый месяц сдавать статистику, уже б давно отказались от медка.

А мені Арт-звіт подобається, тим більш він безкоштовнийsmiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039299999999998