Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Уточненки по старой или по новой декл?

Відправлено користувачем Lilya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Такой вопрос нужно сдать уточненку за август ,хочу по электронке отправить скажите пожалуйста по старой форме сдавать или по новой?
Похоже, что еще по старой.

"Таким чином, починаючи з 1 квітня 2011 року податкова звітність з податку на додану вартість подається до органів державної податкової служби за новими формами, затвердженими Наказом N 41."
(Лист, Державна податкова адміністрація, від 16.03.2011, № 7273/7/16-1517 "Щодо податкової звітності з податку на додану вартість")
Я сдавала по электронке на старой - принято.

****************************************************************************************************************************


а я вот попробовала отправить на старой сегодня вот что пришло,уточнюючий принят и квитанция пришла,а Додаток 5 не принят и вот что пишут: ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО Помилка :Початок подання форми -квітень 2011..((
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000301