Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Методичні рекомендації щодо порядку заповнення Звіту щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

Відправлено користувачем МарГГо 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Наказ Виконавчої дирекції ФСС з НВВ від 06.04.2011 р. №256 «Про затвердження Методичних рекомендацій»

<…>

Додаток
до наказу виконавчої дирекції Фонду
06.04.2011 р. №256


Методичні рекомендації
щодо порядку заповнення Звіту щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України


Звіт щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі - Звіт) за формою, визначеною пунктом 2.2 постанови правління Фонду "Про порядок стягнення та обліку заборгованості зі сплати страхових внесків до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України" від 30.11.2010 року № 31, зареєстрованої в Міністерстві юстиції 17 грудня 2010 року за № 1286/18581, щоквартально подається страхувальниками, які станом на звітну дату мають заборгованість зі сплати коштів до Фонду, що утворилась до 01.01.2011 року, до робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України за місцем їх обліку у такі строки: до 20 квітня; 20 липня; 20 жовтня; 25 січня.
У заголовній частині Звіту відображаються: код ЄДРПОУ - для юридичних осіб страхувальника, ідентифікаційний номер - для фізичних осіб (за наявності), № страхового свідоцтва страхувальника у Фонді, повна назва страхувальника (відповідно до установчих документів), фактична адреса, телефон, назва Звіту та період, за який його складено, встановлені строки отримання заробітної плати.

Таблиця 1
Графа 2 = сумі граф 3, 4, 5


Рядок Залишок заборгованості на початок звітного кварталу

Вказується сума заборгованості зі сплати страхових коштів на початок звітного кварталу, що виникла у минулих роках до 01.01.2011 року. В тому числі враховується виявлена робочими органами виконавчої дирекції Фонду під час перевірки після 01.01.2011 року заборгованість зі сплати страхових внесків та нарахована пеня, які не сплачено на початок звітного кварталу. Також у графі "пеня" відображається самостійно нарахована пеня, що не сплачена на початок звітного кварталу.

Рядок Сплачено заборгованість на рахунок Фонду у звітному кварталі

Вказуються перераховані у звітному кварталі на доходний рахунок Фонду суми сплаченої заборгованості зі сплати страхових коштів.

Рядок Списано заборгованість до Фонду у звітному кварталі

Вказується сума заборгованості зі сплати страхових внесків та пені, яка була списана у звітному кварталі.
Списання несплачених страхових коштів здійснюється робочими органами виконавчої дирекції Фонду відповідно до Порядку списання Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України безнадійного боргу зі сплати страхових коштів на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, нарахованих відповідно до законодавства, що діяло до 1 січня 2011 року, затвердженого постановою правління Фонду від 30.11.2010 р. № 29 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції 11 лютого 2011 року за № 185/18923, та Порядку списання заборгованості зі сплати фінансових санкцій (пені) у разі погашення до 1 січня 2011 року заборгованості зі сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, що виникла до 1 липня 2010 року, затвердженого постановою правління Фонду від 30.11.2010 р. № 32, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 17 грудня 2010 року за № 1287/18582.

Рядок Залишок заборгованості до Фонду на кінець звітного кварталу

Вказується сума заборгованості зі сплати страхових внесків на кінець звітного кварталу з урахуванням виявленої робочими органами виконавчої дирекції Фонду під час перевірки у звітному кварталі заборгованості зі сплати страхових внесків, яка утворилась у минулих роках до 01.01.2011 року, та нарахованої пені, що не сплачені у звітному кварталі. Також у графі "пеня" відображається самостійно нарахована та не сплачена пеня у звітному кварталі.
У разі погашення всієї заборгованості зі сплати страхових коштів, або сплати суми, яка перевищує заборгованість зі сплати страхових коштів до Фонду, Звіт не подається до робочого органу виконавчої дирекції Фонду.

Таблиця 2

Заповнюється у разі наявності заборгованості зі сплати страхових внесків, пов'язаної із заборгованістю з виплати заробітної плати (графа 5 Рядка Залишок заборгованості на початок звітного кварталу Таблиці 1)

Графа 1
Вказуються всі місяці, починаючи з 01.04.2001 року до 01.01.2011 року, за які не виплачено заробітну плату, через що виникла заборгованість зі сплати страхових внесків до Фонду.

Графа 2
Вказується сума нарахованої та не виплаченої заробітної плати відповідного місяця, яка включає усі нарахування у грошовій та натуральній формі з фонду оплати праці.

Графа 3
Вказується місяці, за які виплачено у звітному кварталі заробітну плату, заборговану за період з 01.04.2001 року до 01.01.2011 року.

Графа 4
Вказується сума виплаченої заробітної плати відповідного місяця, заборгованої за період з 01.04.2001 року до 01.01.2011 року і яка включає усі нарахування у грошовій та натуральній формі з фонду оплати праці.

Графа 5
Вказується сума страхових внесків, нарахованих за страховим тарифом по місяцях, за які виплачено заробітну плату, заборговану за період з 01.04.2001 року до 01.01.2011.

Графи 1 - 5 рядків відповідних місяців, за які у звітному кварталі повністю погашено заборгованість з виплати заробітної плати та сплачено заборгованість зі сплати страхових внесків до Фонду, в наступних звітах не відображаються.
Очень интересно!Значит "У разі погашення всієї заборгованості зі сплати страхових коштів, або сплати суми, яка перевищує заборгованість зі сплати страхових коштів до Фонду, Звіт не подається до робочого органу виконавчої дирекції Фонду".То есть если в январе расчитались за декабрь 2010 г.,то подавать не надо?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

АвторизуватисьПовідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00023799999999996