Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

отчет по льготам

Відправлено користувачем ОКС 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
отчет по льготам
Добрый день
Подскажите, пожалуйста, В 1-м квартале был экспорт.
Раньше в 1-ПП заполняла 2 строчки:1-я строка - при экпорте ПДВ "0" - ставила сумму и 2-я строка - сумма ПДВ сплачени постачальникам.
В довиднике 57 не нашла льготу для второй строки. Че теперь писать?

Заранее всем спасибки
а какой бланк 1-ПП?
Вы в Бест-звите сдаете?
Re: отчет по льготам
Вышел новій справочник льгот


если была получена фин помощь от учредителя, нужно ли подавать отчет по льготам. В справочнике льгот 58 есть код льготы, но стоит для не прибыльных организаций?
11020226- Cуми поворотної фінансової допомоги, отриманої від засновника/учасника (в тому числі нерезидента) такого платника податку, у випадку повернення такої допомоги не пізніше 365 календарних днів з дня її отримання. Податковий кодекс України п.п.135.5.4 п.135.5 ст.135 р. ІІІ 2755-VI, прийнято 02.12.2010, початок дії з 01.04.2011
smiling smileyRe: отчет по льготам
Меня тоже интересует этот код льготы.Подскажите пожалуйста
Re: отчет по льготам
Мне тоже интересно. Вообще по Кодексу это пункт 135.5.5 , а не 135.5.4 (может у них опечатка).А код налога на прибыль 11021000- податок на прибуток приватних підприємств.????
Re: отчет по льготам
Код налога на прибыль 11020000.
Undina , по поводу пункта ПКУ - это факт, в кодексе пункт 135.5.5, а не 135.5.4.
как заполнить отчет, если была фин помощь на конец полугодия от учредителя, теперь на конец 9 месяцев фин помощь возвращена, а отчет по льготам нарастающим заполняется ?
Доброго дня.
А може взагалі не вказувати цю допомогу у цьому звіті. У мене теж така ситуація. Я у звіті за 2 квартал не вказувала. Цей звіт, по-моєму, не має статусу податкової декларації, можливо і штрафувати за нього не будуть.
Я у звіті з 2 квартал вказала збитки за 1 квартал, як пільгу ( в довіднику є таке), так мені інспектор сказала, що здавати не треба, начеб-то вони вже зовсім замучились- 90% присилають такі звіти. Ось такі заморочки.
І ще, попереднія форма звіту здавалась за квартал, півріччя, 9 міс. і рік, а теперішня здається поквартально(Сама форма звіту така).
Тому, я думаю, що термін дії треба писати- квартал.
Як ще хто вважає?
форма льготы действительно указывается за квартал, но заполняется нарастающим. У меня есть убытки , но я их не показывала.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030300000000005