Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Різниця між 1ДФ та податковою декларацією з ПДФЛ

Відправлено користувачем KOV 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть будьласка яка різниця між 1ДФ та податковою декларацією з ПДФЛ, адже вони дублюють інформацію.
1 дф здается, а деку по НДФЛ отменили.
существенная разница smiling smiley
На скільки мені відомо відмінили подання податкової з ПДФО для тих, хто не має діяльності та співробітників,
Я просто хочу для себе зясувати чи потрібно було впроваджувати дві подібні звітності?


Quote
KOV
На скільки мені відомо відмінили подання податкової з ПДФО для тих, хто не має діяльності та співробітників,
Я просто хочу для себе зясувати чи потрібно було впроваджувати дві подібні звітності?

Різниця була: Строки подання, повнота інформаціїї і т.д.
Але через складність ії заповнення і подачі, декларацію відмінили для ВСІХ!
Хоча дехто з допомогою цієї клятої деки таки понаходив помилки, чрез сплату податку в різні міськ бюджети - повилазили всі неточності. Так що не буває "худа без добра"smiling smiley

Не падай духом где-попало!
1ДФ делается по каждому работнику (СПД и т.д.), а декларация была суммарная. Еще одно отличие. А вообще очень важный и злободневный вопрос.
Инспектор на сверке сказала, что многие неправильно заполнили месячную форму,повылазили недоимки и предприятиям не выдают справки об отсутствии задолженности в бюджет, а ошибки в 1ДФ обычно к такому не приводят.Прежний бух задекларировал НДФЛ,а уплатил на р/с НДС и тем не менее по карточке не висит долг.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000278