Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Дата подання на деке по НДС

Відправлено користувачем Julay 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вчера столкнулась с такой проблемой, отказались принимать Деку, потому как: Дата подання (в моем случае, это была дата формирования и распечатки деки 06.06.2011) - не соответствует типа, сегодняшней дате: 07.06.2011.
Перерыла весь кодекс, ничего по дате не нашла.
По логике, понимаю, что там указано: ДАТА ПОДАННЯ, и она, по логике, должна соответствовать дате фактического подання.

Естественно, при наличии нескольких фирм, я распечатываю деки в один день, а подаю в другой. А теперь, так, оказывается нельзя.

Кто-то сталкивался?

С ув.

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
С синє небо понесуть мене крила!!!
Сдаю три года несколько фирм в один день с разными датами подання и ни разу не отказали в приеме. Например, в отчетности за май уже распечатала деку с дод. 5, а реестр еще нет (потому что нет всех номеров налоговых).
Да я тоже так делала, но вот впервые, за мою историю бухгалтерскую, отказ - по этой причине.
Это Борисполь.
В Киеве такой проблемы не было.
По крайней мере еще до прошлого месяца.

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
С синє небо понесуть мене крила!!!


Вычытала еще в мае, и тогда же быстро переделывала даты. Хотя это касается только реестров.
Может налоговая то же от этого отталкивается....

" Крім того, до службових полів відносяться: "Дата подання копії реєстру"; "ініціали та прізвище", "підпис" керівника та головного бухгалтера, їх "реєстраційний номер облікової картки платника податків"; "ініціали та прізвище", "підпис" - для платника ПДВ фізичної особи – підприємця; "місце печатки".
УВАГА! Будьте уважні щодо реквізиту "Дата подання копії реєстру". Якщо в Реєстрі ви поставили дату, наприклад 15.02.2011 р., здаєте його наступного дня (16.02), то податківці можуть і не прийняти такий Реєстр."
Да нет, именно декларации. Она вообще пустая была.

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
С синє небо понесуть мене крила!!!
это новый повод не принять отчет, надо что бы в отчете стояла дата фактической сдачи
Відповідно до статті 48 Податкового кодексу України податкова декларація повинна містити такі обов’язкові реквізити: тип документа (звітний, уточнюючий, звітний новий); звітний (податковий) період, за який подається податкова декларація; звітний (податковий) період, що уточнюється (для уточнюючого розрахунку); повне найменування (прізвище, ім’я, по батькові) платника податків згідно з реєстраційними документами; код платника податків згідно з Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України або податковий номер; реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті); місцезнаходження (місце проживання) платника податків; найменування органу державної податкової служби, до якого подається звітність; дата подання звіту; ініціали, прізвища та реєстраційні номери облікових карток посадових осіб платника податків; підписи платника податку - фізичної особи та/або посадових осіб платника податку, визначених цим Кодексом, засвідчені печаткою платника податку (за наявності). Отже, якщо реквізит - "дата подання" не співпадає з датою фактичного подання декларації (тобто декларація надрукована раніше, ніж подана) орган ДПС зобов’язаний надати такому платнику податків письмове повідомлення про відмову у прийнятті його податкової декларації із зазначенням причин такої відмови.
elenanestere, спасибо!
Теперь нашла.

Дословно из кодекса: "дата подання звіту (або дата заповнення  залежно від форми);"

Маразм,....
Есть случаи, когда ФИЗИЧЕСКИ невозможно сделать деку и сдать ее в этот же день.
Зачем же тогда налоговикам, штампы с датами??

Как сказала d'Arina, это действительно еще один повод, не принять декларацию.

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
С синє небо понесуть мене крила!!!
А мне кажется, что это таким образом налоговики поддталкивают Вас переходить на сдачу по электронке.
В Вышгородской налоговой постоянно требуют ставить дату в декларации, которая совпадает с датой сдачи.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000302