Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Новый отчет по ЕСВ

Відправлено користувачем грим-НАТА 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 7 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Re: Новый отчет по ЕСВ
если я открываю місяць "серпень" - то старое, а если "вересень" - то вроде новое. Может нужно "вересень"?
Re: Новый отчет по ЕСВ
вроде получилось, спасибо за помощь
Re: Новый отчет по ЕСВ
Постановка ПФУ 18-1 начинает действовать с августа(серпня) месяца.
Указываете отчетный месяц, и программа сама соображает, как должен выглядеть отчет.


Re: Новый отчет по ЕСВ
Quote
Cezar
качаем 9.08 рабочая!
[upload.com.ua]
спасибо огромное!
народ , що ви з типом нарахунвань робити в мене вон звучить " за виконану роботу ,строк виконання якої перевищує календарний місяць..... це тут можна зарплату ставити ??? ала зарплата місяяцна і не перевищує місяцьь хмм ????
А мене шок.
Re: Новый отчет по ЕСВ
Шановні бухгалтери , підскажіть ...хто робив уточнення по єд. соц.внеску....в мене видає помилку..,якщо ставлю на зменшення 36,76%, і 3,6%...де коригувати ФОП??? чи взагалі...писати тільки на яку суму зменшується єд. внесок? як бути з додатком 6? якщо по працівнику справляю...пише...невідповідність ..
Подскажите, кто знает, где взять ! Нужен справочник причин увольнения в виде dbf файла или excel.
Quote
t_marina_s

Подскажите, кто знает, где взять ! Нужен справочник причин увольнения в виде dbf файла или excel.
Я нашла! Справочники из Бест-звита можно экспортировать в dbf !
Re: Новый отчет по ЕСВ
подскажите где взять справочник
Re: Новый отчет по ЕСВ
Зачем он Вам нужен? В программах для ЕСВ он есть (АРМзвит, БестЗвит, Медок).
Если уж так хочется на него посмотреть в виде таблицы - выгрузите его из БестЗвита, как правильно указала "t_marina_s".
Re: Новый отчет по ЕСВ
подскажите пожалуйста, кто знает, куда указывать отпускные в отчете?
Re: Новый отчет по ЕСВ
Quote
Golub____ka
народ , що ви з типом нарахунвань робити в мене вон звучить " за виконану роботу ,строк виконання якої перевищує календарний місяць..... це тут можна зарплату ставити ??? ала зарплата місяяцна і не перевищує місяцьь хмм ????
А мене шок.
в этой же темке выкладывали ссылку на инструкцию на 3-й или 4-й стр.
если ЗП и др. начислено в этом месяце, то тип нарахувань остаётся пустым eye rolling smiley

______________________
этот мир не ждет гостей...
Re: Новый отчет по ЕСВ
Quote
mistery
подскажите пожалуйста, кто знает, куда указывать отпускные в отчете?
в табл.6.... + если переходящий отпуск, то несколько строчек - на каждый месяц отдельная...eye rolling smiley

______________________
этот мир не ждет гостей...
Re: Новый отчет по ЕСВ
Доброго дня всім .
два дні назад відправив звіт оновлений по ЄСВ . Квитанцію №1 прийняв успішно зразу. а от Квитанції № 2 не має дзвонив в пенсійний там мого звіту небачать і впомині . що робити ? підскажіть . буду вдячний .......
Просто чекайте.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Нel
Quote
Golub____ka
народ , що ви з типом нарахунвань робити в мене вон звучить " за виконану роботу ,строк виконання якої перевищує календарний місяць..... це тут можна зарплату ставити ??? ала зарплата місяяцна і не перевищує місяцьь хмм ????
А мене шок.
в этой же темке выкладывали ссылку на инструкцию на 3-й или 4-й стр.
если ЗП и др. начислено в этом месяце, то тип нарахувань остаётся пустым eye rolling smiley

Дякую а то в мене вже криша починає їхати з їх..
Re: Новый отчет по ЕСВ
Подскажите кто знает, по цивильно - правовому договору причину увольнения ставить какую?
Quote
ewro
[bestzvit.com.ua]

СПАСИБО!!!
ато уже второй день подряд как закодованная смотрю на медок и медитирую, а квитанции №2 ни по одному из 2-х районов все не приходят.....winking smiley
Re: Новый отчет по ЕСВ
Quote
chamsik
Подскажите кто знает, по цивильно - правовому договору причину увольнения ставить какую?
ст. 846 ЦКУ
так в программе она подтягивается. или вы только вручную на бумаге делаете?
Re: Новый отчет по ЕСВ
для тех по каким либо причинам есть задолженность по зп КРОМЕ поточной.!
в шевченк. р-не киева прием отчетов по пф - через прокуратуру. ОНО ВАМ НАДО знакомство с прокуратурой?
ставим (пусто) и все....
Re: Новый отчет по ЕСВ
а вот ст. 38 по собственному желанию, теперь она какая? СПАСИТЕ
Re: Новый отчет по ЕСВ
че ж за бред? выгружаю из 1С в АРМ, в 1С - нормально отчет со всеми джанными и в АРМЕ именно в отчете не тянет сумму ЕСВ и выдают этот отчет "помилковим" .... может кто сталкивался?
Re: Новый отчет по ЕСВ
А в сформированном из 1С файле ХМЛ данные есть?
Вопрос по заполнению додатка 6
1. у меня мамочка сидит по уходу до трех лет мне заполнять по ней отчет, мы ей ничего не начисляли
т е проставить только данные по дням в графе 14 ? И проставлять дни календарные или рабочие?

2. в агуста начислялась и выплачивалась из фонда больничные по беремености и родам заполднение аналогичное предыдущему случаю. только графа 14?

Спасибо большое!
уточнение пункта 2. больничные по беремености начисленны в июне а выплачены в августе.
Quote
Флора
Вопрос по заполнению додатка 6

Видимо таблицы 6 приложения (додатка) 4.

Quote
Флора
1. у меня мамочка сидит по уходу до трех лет мне заполнять по ней отчет, мы ей ничего не начисляли
т е проставить только данные по дням в графе 14 ? И проставлять дни календарные или рабочие?

В таблицу 6 ничего, а в таблицу 5 день начала отпуска и проч.

Quote
Флора
2. в агуста начислялась и выплачивалась из фонда больничные по беремености и родам заполднение аналогичное предыдущему случаю. только графа 14?

В таблицу 6 ничего, так как пособие по берем. и родам не облагается соцвзносом и в пенсию не идет.
Доброго дня всім smiling smiley
Порадьте, буд ласка, хто як робить...
1) в попередньому звіті не відображена дата припинення за договором ЦПХ і не вказана стаття... (дата припинення 1.09)
то мені додатково подавати до початкового звіт зі статусом "додаткова" і титульним аркушем. вірно?
2) якщо відбулося сторнування сум з/п або відпускних (наприклад, лікарняний лист принесли в наступному місяці), то обовязково показувати ці суми з типом нарахувань 2 чи 3?
Quote
irysya919
Доброго дня всім smiling smiley
Порадьте, буд ласка, хто як робить...
1) в попередньому звіті не відображена дата припинення за договором ЦПХ і не вказана стаття... (дата припинення 1.09)
то мені додатково подавати до початкового звіт зі статусом "додаткова" і титульним аркушем. вірно?
2) якщо відбулося сторнування сум з/п або відпускних (наприклад, лікарняний лист принесли в наступному місяці), то обовязково показувати ці суми з типом нарахувань 2 чи 3?

вибачте... перше питання знімається...
подзвонила в пенсійній, відповіли, що тип нарахувань не потрібно в такому разі заповнювати.
Здрасьте. Прошу помощи по самому тупому вопросу на форуме. В додатке 1 до таблици 1 звіту. Сальдо по розрахункам 65 счет брать в целом по 65 счету или по 651 где проводятся расчеты именно по ЕСВ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 7 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000472