Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Які звіти подавати ФОП заг.с-ма? Нічого не робила, нічого не платила

Відправлено користувачем tacja 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Мої вітання! Прошу вашої допомоги. Я - фоп на заг.системі оподаткування. У 2010 році здійснювала активну діяльність, по завершенні заплатили і в пенсій фонд, і в податкову. Протягом 2011 року діяльності не здійснювала, найманих працівників нема, але авансових платежів теж не здійснювала...
1. Скажіть, будь ласка, мені потрібно подати Декларацію річну в податкову: чи змінився її вигляд? ЧИ потрібно все-таки щось заплатити? (чи включається як дохід банківські відсотки по розрахунковому рахунку? крім них на р/р нічого не отримувала).

2. Що робити з Пенсійним ФОндом? Я йому теж нічого не платила, знаю, що до 15 квітня раніше треба було подати звіт. А Які тепер правила? Може хтось знає?

3. Можливо є якісь тепер нові звіти для фоп на заг.системі оподаткування?
Наперед дякую за відповідь!
1. Вы когда сдавали деку в дпи за 2010 год, инспектор должна была вам по итогам 2010 года посчитать авансовые платежи ( говорите, что была активная деятельность) и вот в 2011 году была у вас деятельность или нет должны были платить. если не считала и не говорила, может сказать когда принесете годовую декларацию, а может и нет. Просто в зависимости от налоговой требуют платить или нет. в 2012 году Вам нужно подать декларацию 40 дней после окончания квартала. новую декларацию по спд на общей системе пока не видела ( но слышала что будет новая).
2. по поводу процентов смотрите сами, если отражали в книге как доход значит с них платить нужно.
3. в ПФ отчет подаете до 31.03.2012 года. (требуют декларацию копию с отметкой дпи, подтверждающий факт что у вас не было деятельности или наоборот)
Больше отчетов не придумали пока для спд на общей системе.
Дякую! Так, мені сказали, щодо авансу, що якщо діяльності нема, то можна не платити, от я і не платила. А щодо відсотків по р/р раніше я вкючала їх до доходів, аби уникнути претензій з боку ДПІ (там гривень 100-200 в місяць набігало - ролі суттєвої не відігравали). Ну і тепер тоді включу, заплачу гривень 100 податку. ну і в Пенсійний теж.
Дякую вам!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029299999999999