Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

заполнение новой податковой накладной

Відправлено користувачем Мазій 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня всім користувачам! Підскажіть, будь ласка, чи потрібно заповнювати додаток №1 до податкової накладної, якщо акцизних товарів на підприємстві немає.
я так понимаю, что не надо.
А у меня в программе Податкова звітність не уберается "Х"(в строке копия остается у продавца) , если операции с неплательщиками ПДВ и необходимо ставить Х в строке - Оригинал остается у продавца.
При оказании строительных услуг - первое событие - акт , пишем по-прежнему "грн" /гр.5/- "послуга"/гр.6/ или "грн"/гр.5/ - "1"/гр.6/


Quote
Iryna_87
А у меня в программе Податкова звітність не уберается "Х"(в строке копия остается у продавца) , если операции с неплательщиками ПДВ и необходимо ставить Х в строке - Оригинал остается у продавца.

У всех так. Причем это так и должно быть. Подробности тут...

Электронная отчетность - просто и бесплатно!
www.opz.org.ua
Проблема в том, что при операциях с неплательщиками ПДВ ставим Х в строке "Остается у продавца по причине 02". При распечатке на 1-вом экземпляре стоит Х в поле "остается у продавца(копия) "и Х в поле "Остается у продавца по причине 02". А на втором экземпляре стоит Х - "видается покупателю "и Х - "Остается у продавца по причине 02". Так должно быть?????
Quote
Iryna_87
Проблема в том, что при операциях с неплательщиками ПДВ ставим Х в строке "Остается у продавца по причине 02". При распечатке на 1-вом экземпляре стоит Х в поле "остается у продавца(копия) "и Х в поле "Остается у продавца по причине 02". А на втором экземпляре стоит Х - "видается покупателю "и Х - "Остается у продавца по причине 02". Так должно быть?????

спросите у pzsuport@opz.org.ua

Электронная отчетность - просто и бесплатно!
www.opz.org.ua
Выписываю НН за щоденним пидсумком ставлю крестик Оригінал залишається у продавця,тип причини11, в медок выскакивает повідомлення "Повинно бути заповнене одне з двох значень:або оригінал або копія,что я делаю не так????????
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026100000000007