Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи», працює з 01.01.2012 р.

Відправлено користувачем Вика1 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Т.е. сейчас вместо "Декларація про доходи фізичної особи одержані з 1 січня по 31 грудня або за інший період звітного року (Форма № 1 - квартальна)" и "Декларація про доходи фізичної особи одержані з 1 січня по 31 грудня або за інший період звітного року (Форма № 1 - річна)" подается "Декларація про майновий стан і доходи"? а те недействительны?


Вот! Прямо мой вопрос, поднимаю темку, не могу понять какую форму сдавать, в налоговой продают старые формы№1 и о новой слыхом не слыхивали.
Кто должен сдавать эту декларацию? Если я совместитель, обязательно ли подавать эту декларацию? Кроме зарплаты никаких доходов нет, доплачивать налога не надо, все уплачено работодателями и показано в 1 ДФ?
Quote
alesy
Вот! Прямо мой вопрос, поднимаю темку, не могу понять какую форму сдавать, в налоговой продают старые формы№1 и о новой слыхом не слыхивали.

Я сьогодні здала стару форму. Прийняли.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
levva
Так все-таки совместителям надо сдавать?

Якщо ви ні на одній із своїх робіт не користуєтесь
соц.пільгою, за вас платить підприємство і подає
1-ДФ то подавати вам нічого нетреба.
От якщо пільгою користуєтесь, а сукупно дохід
буде більший за 1320 на місяць, то здати необхідно.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик

Якщо ви ні на одній із своїх робіт не користуєтесь
соц.пільгою, за вас платить підприємство і подає
1-ДФ то подавати вам нічого нетреба.
От якщо пільгою користуєтесь, а сукупно дохід
буде більший за 1320 на місяць, то здати необхідно.
Соцльготой не пользовалась нигде, т к доход больше 1320. Подскажите, где вы порочитали, что можно не сдавать, если не пользовался соцльготой.
Спасибо, вроде бы и так, если налоговыми агентами, но есть еще и 176є)
"подавати податкову декларацію за результатами звітного року у строки, передбачені для платників податку на доходи фізичних осіб, якщо протягом календарного року дохід, що
оподатковується за ставками, встановленими пунктом 167.1 статті
167 цього Кодексу, виплачується платнику податку двома або більше
податковими агентами, і при цьому загальна сума такого доходу за
будь-який календарний місяць перевищує десятикратний розмір
мінімальної заробітної плати, встановленої законом "
Пожалуйста обьясните .
Я ФОП на общей системе без наемных рабочих.
В 2011 был доход.
Какие разделы я должен заполнить и какие додатки.
Мне надо подать"нулевые" на общ.осн.

Я пыталась сдать старую форму F01001 -10янв и 23 янв, ответ на отчет "Помилка - закінчення дії форми - грудень 2011 р.."
В налоговой в консультации сказали за 4 кв.2011 сдавать НОВУЮ форму "про майновий стан".
В OPZ я не нашла форму «Декларація про майновий стан і доходи». Дополнения к версии 1.29.20 я не нашла и формы этой я не нашла. А скоро уже сдавать.
Читаю сообщение и не понимаю, кого и чего сдавать:
Лист Мінфіну від 11.01.2012 р. №31-08410-06-5/607 «Щодо наказу Міністерства фінансів України від 09.12.2011 р. №1591 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку»

Мінфін у листі від 11.01.2012 р. №31-08410-06-5/607 наголосив: фінзвітність за 2011 рік складається за формами, встановленими Мінфіном та чинними на звітну дату 31.12.2011 р., починаючи із звітності за І квартал 2012 р. і в наступних звітних періодах – за формами із змінами, внесеними наказом Мінфіном від 09.12.2011 р. №1591.
Это письмо , конечно, соответствует логике и могли бы его раньше на 2 недели подать . Но воз и ныне там. В OPZ новой формы нет, а старую система не принимает.
У меня абсолютно аналогичная ситуация и я пришла сюда, чтобы узнать как люди выкручиваются, но ничего не нашлаsmiling smiley
Неужели эту декларацию надо сдавать старинным методом "от руки"?smiling smiley
Quote
Sokol
У меня абсолютно аналогичная ситуация и я пришла сюда, чтобы узнать как люди выкручиваются, но ничего не нашлаsmiling smiley
Неужели эту декларацию надо сдавать старинным методом "от руки"?smiling smiley

ДА!!
Пока только так и никак иначе!


Электронная отчетность - просто и бесплатно!
www.opz.org.ua
Спасибо за информацию, хотя новость, конечно, ужасная...
А может Ві еще подскажете, где скачать додаток 7 к этой декларации? Бланк декларации нашла (правда, не совсем удачный, но хоть что-то), а расчет (т.е. додаток 7) не нашла нигде.
Уважаемый opz ! Скажите, а когда выйдет новая версия ОПЗ с декой для ФОПОВ, стоит ли ждать до 9 февраля, или топать ножками в налоговую?
Скажите пожайлуста , я зарегистрировалась 14 декабря в налоговой как ФОП.Наемных работников нет деятельность не вела,что же мне тогда сдавать?Я так понимаю" Декларацію про майновий стан і доходи"?Но какую, ту что в 2011 году действовала или с изминениями 2012 года?Спасибо!
Quote
pupaja
Скажите пожайлуста , я зарегистрировалась 14 декабря в налоговой как ФОП.Наемных работников нет деятельность не вела,что же мне тогда сдавать?Я так понимаю" Декларацію про майновий стан і доходи"?Но какую, ту что в 2011 году действовала или с изминениями 2012 года?Спасибо!
Новую
Цю Податкову декларацыю мають здавати хто?
ФОП чи Юр. особи теж? Чи це замість 1ДФ подають підприємства?
Щось я заплутався,
Quote
nub_buhg
Цю Податкову декларацыю мають здавати хто?
ФОП чи Юр. особи теж? Чи це замість 1ДФ подають підприємства?
Щось я заплутався,

cдают физ лица о СВОИХ доходах
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048300000000001