Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Декларация о прибыли "не вірний період"

Відправлено користувачем Tanyshka_Buh_D 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Кто уже сдавал готовую пишет "невірний період" при отправке по електронке, исправляю 2-4 квартал период все равно не принимаеться.
мдааа , як завжди...
і шо робити? як тепер відправляти? чи нести в паперовому ...


время еще есть....может чего наваяют....
А если поставить при сохранении период квартал 4 (по аналогии с отчетом за 2-3 кварталы)
Сегодня в 8,43 отправила Деку и додатки(поставила 4 квартапл 2011г) и в 8,49 получила 2 квитанции о принятии на районном уровне!
просто 4-й не зовсім вірно, дека ж з наростаючим йде...
а по-другому-не примут по электронке
Quote
практикант
просто пишите 4 квартал

А где писать 4-й квартал? Там же вроде нет такого?
Отправила 2-4 кварт. 2011г. пришла квитанция не прийнято- формат не приймаеться в периоди 2011р.
И вот как поставить, чтобы приняли? Я в Медке заполняю! ПОМОГИТЕ! На больничном сижу с гриппом, специально вышла на работу, чтобы отчеты посдавать, а оно блин принимать не хочет!!!!!!!!!!!!!!! sad smiley
Ура разобралась! Скопировала не принятые отчеты и поставила их не в годовые отчеты, а в 4-й квартал 2011г. Приняли!!!!!!!!!!!! Но это как-то не правильноthumbs down. Но какие дятлы в налоговой сидят и в правительстве, такие и отчеты. Приняли и слава богу! Весь день потратила на отправку!smiling bouncing smiley
даааа... значить поставити 4 квартал (( , а шо робити?confused smiley
а ви в медок робили, а в опз якщо робити, то проходить 2-4 квартал?
в декларации ставите 2-4 квартал, а формируете декларацию в периоде "4 квартал"

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
тобто як ? шось заплуталась....в опз ставлю 2-4 квартал, а де формувати 4-й?confused smiley
в МЕДОС формируете 4 квартал
зрозуміло, але в мене демо-версія...там тільки відправив і все...
\\тобто як ? шось заплуталась....в опз ставлю 2-4 квартал, а де формувати 4-й?

Вы когда в ОПЗ сохраняете отчет, период укажите, не 2011 год, а 4-й квартал 2011 года

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
ага, от тепер зрозуміла! Дякую!
А в ОПЗ в шапке ставить "год?"
в шапці ставити 2-4 квартал.Коли зберігаєте, то вибираєте період - квартал 4, а не рік
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000385