Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Щодо заповнення граф 3, 3а, 4, 4а форми №1ДФ

Відправлено користувачем Antena 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Щось ввело в оману,
"у графі 3а "Сума нарахованого доходу" відображається (за звітний квартал) доход, нарахований фізичній особі відповідно до ознаки доходу згідно з довідником ознак доходів, наведеним у додатку до цього Порядку. У разі нарахування доходу його відображення у графі 3а є обов'язковим незалежно від того, виплачені такі доходи чи ні."
"У графі 3 "Сума виплаченого доходу" відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом."
"Наприклад, до податкового розрахунку за I квартал входить заробітна плата за січень, яка нарахована у січні та виплачена у лютому, за лютий (нарахована у лютому та виплачена у березні), за березень (нарахована у березні та виплачена у квітні)."


Тобто,за квартал у мене 3=3а,а 4не дорівнює 4а??? Щось я загреблася....ДОПОМОЖІТЬ!!!!
Поясню конкретніше...У мене така проблема,подавала 1ДФ так,як мені її формувала програма 1С 8.2.Всі квартали,не вникала в суть її,а тепер в 4 кварталі сама хотіла розібратися що ж я там здаю?І ОСЬ мені!!!!Гр.3 не дорівнює гр.3а,гр. 4 не рівна гр.4а!!!! І нерівність полягає у сумах виплати по сроках.Платимо регулярно 7 числа ЗРП,22 – аванс.Як мені правильніше зробити?В мене в графі 3 -нарахована сума за три місяці,а в 3а-фактично виплачена.ВОНИ РІЗНІ!!!Що я роблю не так???Дякую всім і сподіваюся на швидку відповідь.
подавала 1ДФ так,як мені її формувала програма 1С 8.2.Всі квартали,не вникала в суть її,а тепер в 4 кварталі сама хотіла розібратися що ж я там здаю?І анекдот smiling smiley

если вовремя платите зар.плату, то 3а=3 и 4а=4


Quote
Marina D.
І анекдот smiling smiley

если вовремя платите зар.плату, то 3а=3 и 4а=4
м-да,анекдот,но мне что-то уже не смешно....как исправить 1-дф-ки без катастрофических последствий?можете помочь? confused smileyспасибки....
А-А-А!!! у меня тоже так, и я так сдавала все 3 квартала, з/п выплачиваю своевременно, но вначале года были задержки!Так разница между 4 и 4а буквально в приблиз. 2 грн., а вот с 3 и 3а поболее!А как же выйти на норм. суммы???????
вариант - оставить всё как есть и дальше составлять правильно или подать уточненные розрахунки.
Quote
Marina D.
вариант - оставить всё как есть и дальше составлять правильно или подать уточненные розрахунки.
Marina D.,доброго времени суток.Раз уж вас я втянула в энтую темку,то уже разрешите вас немного подёргать.smiling smiley
Эта форма меня лично с самого начала ввела в оману я себе прочитала её так -сума нарахованого доходу за період- это сумма начисленной ЗРП, и соответственно - сума фактично виплаченого доходу - это сумма чистая,на руки.Тоесть,в 4 кв. - это у нас 10,11 и 12 месяцы.Да?Да.Потом - начисления ЗРП были 31.10-за 10 мес.,30.11 -за 11мес. и 31.12 - за 12мес.Да?Так вот ЭТИ суммы я и вставляла в столбик 3.А в я ставила сумму авансы(дата оплаты 22.10-за 10мес, 22.11 за 11 и 22.12 за 12)+ ЗРП (7.10 за 09 месяц,07.11 за 10, 07.12 -за 11.)ЗРП у меня от выработки,тоесть не ставки (кроме ИТР).Так вот,суммы все месяцы разные,соответственно у меня 3 не равно 3а.И так же с 4 и 4а.
Извините,что много текста,но так получилось - мыслей много smiling smiley
Не проходите мимо!!!!
Quote
Antena
Quote
Marina D.
вариант - оставить всё как есть и дальше составлять правильно или подать уточненные розрахунки.
Marina D.,доброго времени суток.Раз уж вас я втянула в энтую темку,то уже разрешите вас немного подёргать.smiling smiley
Эта форма меня лично с самого начала ввела в оману я себе прочитала её так -сума нарахованого доходу за період- это сумма начисленной ЗРП, и соответственно - сума фактично виплаченого доходу - это сумма чистая,на руки.Тоесть,в 4 кв. - это у нас 10,11 и 12 месяцы.Да?Да.Потом - начисления ЗРП были 31.10-за 10 мес.,30.11 -за 11мес. и 31.12 - за 12мес.Да?Так вот ЭТИ суммы я и вставляла в столбик 3.А в я ставила сумму авансы(дата оплаты 22.10-за 10мес, 22.11 за 11 и 22.12 за 12)+ ЗРП (7.10 за 09 месяц,07.11 за 10, 07.12 -за 11.)ЗРП у меня от выработки,тоесть не ставки (кроме ИТР).Так вот,суммы все месяцы разные,соответственно у меня 3 не равно 3а.И так же с 4 и 4а.
Извините,что много текста,но так получилось - мыслей много smiling smiley
Не проходите мимо!!!!
Ну? неправильно. И что?
Как выйти из ситуации,если не правильно?
Antena, неправильно Вы делали.
1дф за 4 кв. при своевременных выплатах зар.платы :
гр.3а - начисленная ЗП за октябрь, ноябрь, декабрь 2011г.
гр.3 - тоже начисленная зар.плата за октябрь, ноябрь, декабрь 2011г. (хоть и пишут выплаченная, но они хотят видеть зар.плату без удержания НДФЛ и ЕСВ) хоть выплачена в начале января 2012г., эта сумма тоже попадает в гр. 3. поэтому 3а=3

гр.4а- удержанный НДФЛ за октябрь, ноябрь, декабрь 2011г.
гр.4 - перечисленный НДФЛ за октябрь, ноябрь, декабрь 2011г. тоже самое что и в гр. 3: НДФЛ перечисленный в начале января 2012 за декабрь 2011 попадает в гр. 4. 4а=4.

есть разъяснения гни на этот счет, в т.ч. Порядок 1020 по составлению 1ДФ. посмотрите в ЕБПЗ. [www.sta.gov.ua]
Marina D,спасибо,уважаемая,что не обходите стороной и не кидаете тапком, я то уже поняла,что неправильно,НО как из этого выйти?Мне эта форма уже в ужасном сне снится.Подавать уточнёнку или подать правильную за декабрь и начать год с подачи правильной?Или что предложите?Спасибо вам за внимание...
Quote
Marina D.
вариант - оставить всё как есть и дальше составлять правильно или подать уточненные розрахунки.

так я ж Вам уже писала

можно откорректировать 3 квартала 2011г. в период действия Налогового кодекса, а до 2011г. оставить как есть
смотрите сами
Спасибо,милая Марина.Оставлю-ка всё как есть,сдам за 4-ый правильную.А там будь-что будет...В любом случае СПАСИБО...
Єдина база податкових знань

• Діє до 01.01.2011 Яким чином у графі 4 податкового розрахунку № 1ДФ відображається сума ПДФО, якщо перерахування його здійснюється у наступному місяці одночасно із виплатою заробітної плати, але цей місяць відноситься до іншого звітного податкового кварталу?
• Повна відповідь : Порядок заповнення та подання податковими агентами податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку затверджений наказом ДПА України від 29.09.03 N 451 із змінами та доповненнями (далі – Порядок). Відповідно до п. 3.5 Порядку у графі 4 "Сума перерахованого податку" відображається фактична сума перерахованого податку до бюджету. При цьому, сума фактично перерахованого податку у звітному місяці відображається у відповідності до відображення у податковому розрахунку сум фактично виплаченого доходу за звітний місяць, а саме: - якщо заробітна плата, яка виплачується у встановлені терміни, в наступному місяці повинна бути відображена в податковому розрахунку за попередній місяць, за який заробітна плата нарахована, то і суми фактично перерахованого податку (з такої виплаченої заробітної плати) відображається у графі 4 за попередній місяць. Наприклад: при регулярній виплаті заробітної плати (у встановлені терміни) податок із зарплати березня фактично буде перерахований до бюджету (у встановлені терміни) у квітні, тому його сума буде відображена у податковому розрахунку у графі 4 за I квартал. Лист ДПА України від 05.05.04 № 8001/7/17-2117.


тобто, якщо заробітна плата за грудень 2011р виплачується в січні 2012, і податок сплачується в січні, то він відображається в звіті за 1 квартал???
Ну сами же выложили...если з/п за декабрь выплачена до 7 января, то все указать за 4 квартал
Це ж треба так заблудитись в трьох соснах. Треба йти у відпустку!
У бухгалтеров отпусков не бывает.... изредка выходные...
Подниму тему.
Было такое разъяснение
Єдина база податкових знань

• Діє до 01.01.2011 Яким чином у графі 4 податкового розрахунку № 1ДФ відображається сума ПДФО, якщо перерахування його здійснюється у наступному місяці одночасно із виплатою заробітної плати, але цей місяць відноситься до іншого звітного податкового кварталу?
• Повна відповідь : Порядок заповнення та подання податковими агентами податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку затверджений наказом ДПА України від 29.09.03 N 451 із змінами та доповненнями (далі – Порядок). Відповідно до п. 3.5 Порядку у графі 4 "Сума перерахованого податку" відображається фактична сума перерахованого податку до бюджету. При цьому, сума фактично перерахованого податку у звітному місяці відображається у відповідності до відображення у податковому розрахунку сум фактично виплаченого доходу за звітний місяць, а саме: - якщо заробітна плата, яка виплачується у встановлені терміни, в наступному місяці повинна бути відображена в податковому розрахунку за попередній місяць, за який заробітна плата нарахована, то і суми фактично перерахованого податку (з такої виплаченої заробітної плати) відображається у графі 4 за попередній місяць. Наприклад: при регулярній виплаті заробітної плати (у встановлені терміни) податок із зарплати березня фактично буде перерахований до бюджету (у встановлені терміни) у квітні, тому його сума буде відображена у податковому розрахунку у графі 4 за I квартал. Лист ДПА України від 05.05.04 № 8001/7/17-2117.

Но на сегодня оно уже не действует. А у меня зреет штраф.
В июле выплатили больничные, начисленные в июне. И сотрудница ушла в отпуск до З-х лет. Все было отражено в 1 дф за 2 квартал. 3=3а, 4=4а. Но НДФЛ перечислен в июле, Налоговая требует 1ДФ за 3 квартал с одной графой 4!!!!
Не могу найти письмо аналогичное 8001, но действующее в 2014 году.
я всегда показываю графу 4а и 4 оборот счета 6411 за квартал. На протяжении уже 10 лет так точно.
И в вашем случае считаю права налоговая - перечисленный показывается в июле.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037199999999993