Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Яка відповідальність за невчасне подання фінансової звітності до податкової?

Відправлено користувачем YuraKo 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Відправляли фінансову звітність малого підприємства 09.02.2012 р., набиравши її в OPZ а потім імпортували в МЕДок (в деморежимі). Після відправки приходила друга квитанція з таким повідомленням: Виявлені помилки: Помилка - в полi 'MY_DATE' невірний формат дати: '31 грудня'. Пошукавши на форумах знайшли, який формат дати необхідно було ставити. Потім знову відправили в 22:00 09.02.2012 р. Квитанція прийшла в 2:15 10.02.2012 р. з попередженням.
В мене виникає питання, чи не буде до нашого підприємства застосований штраф за невчасне подання фінансової звітності?

Взагалі, я вважаю, що ні. Але хочу почути Вашу думку з цього приводу.
Мої міркування такі:
Згідно з п.46.2. Податкового кодексу Платники податку на прибуток, малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України, подають разом з річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

В п. 46.1. зазначено: Податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених цим Кодексом) контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов'язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.
Отже, фінансова звітність не підпадає під визначення податкова декларація (розрахунок).
А в п 120.1. Податкового кодексу чітко зазначено:Неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов'язаними нараховувати та сплачувати податки, збори податкових декларацій (розрахунків), -
тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.
ЧЕКАЮ З НЕТЕРПІННЯМ НА ВАШІ ДУМКИ.
На сьогодні не передбачено штрафних санкцій, але краще фін. звіт подати, бо не відомо, як буде далі.
Ми звіт подали 09.02.2012 року, і нам прийшла 1 і 2 квитанція в яких було зазначено:

ДОКУМЕНТ ПРИЙНЯТО НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ РІВНІ (НА РАЙОННОМУ РІВНІ) З ЗАУВАЖЕННЯМИ.
Зауваження:
Попередження - закінчення подання форми - 09.02.2012.
Відправник: Шлюз прийому звітності 'ДПА України', версія 2.1.4.0


Тут мне сказали, что в Одессе налоговая принимает финотчетность до 17.02 -продлили. Не знаю, так ли это...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000372