Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Звіт-розрахунок невикористаних відпускних днів (для 1С 8.2 Бухгалтерія)

Відправлено користувачем Kreont 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Для конфігурації 1С 8.2 Бухгалтерія для України, тестуйте, пробуйте, критика вітається.

http://commerce.at.ua/load/1-1-0-8

Можливо комусь пригодиться в роботі, ну або взнаєте кому із працівників вже давно пора у відпустку smiling smiley
Спасибо, мне понравился особенно: кому із працівників вже давно пора у відпусткуsmiling smiley


Розкажу про сам алгоритм обчислення.

Алгорим в цьому звіті написаний вручну і я не впевнений чи так правильно, хоча з іншої сторони конкретних рекомендації щодо обчислення днів я незнайшов.
Ну звісно якщо все стандартно, тобто там працівник відпрацював 15 місяців повних то йому відповідно доступно 30 днів.
А от як поступати з такими варіантами: відпрацював 14 місяців від дати прийому до сьогодні, і з цих 14 місяців він брав відпустку за свій рахунок кожен місяць на 2 дні, скільки тоді йому доступно днів? 30 знову чи 28?
Звіт порахує 28 днів, як на мене правильно і логічно (хоча як в анекдоті не обовязково це буде правильно з точки зору ПКУ) smiling smiley

Тому використовуйте хіба для орієнтовної звірки.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041000000000002