Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Обслуговування банку в 1с

Відправлено користувачем otardanskamailru 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, будь ласка. Як в 1с проводкою показати обслуговування банку? Кредит зрозуміло 311, а дебет...
Дякую, за відповіді!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Я списую на 92-й...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Тобто Дт 92 Кт 311?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена


так



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую за відповідь і за те що так швидко відповіли!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Quote
OlenaT
Підкажіть, будь ласка. Як в 1с проводкою показати обслуговування банку? Кредит зрозуміло 311, а дебет...
Дякую, за відповіді!

Капец..... и это таким грамотным людям доверяют вести бухучет?
Я в шоке.... интересно, а на той конторе хоть водители с правами или тоже с улицы и "по-дешевле" ?
Поясніть, будь ласка, Ваш коментра?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Quote
OlenaT
Поясніть, будь ласка, Ваш коментра?

А шо пояснювати - для бухгалтера це ази...
Просто наш Доцент Іванович не думає, шо
фахівцями не народжуюцця а стають, особливо
хто хоче...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Так! Ви праві - це ази. Просто, краще запитати! Я, вибачаюсь, але я не 30 років в бухгалтерії, особливо в 1с, щоб соромитися таке питати!
Це моя думка.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Ну так і я про це - кожен має право спитати,
особливо коли сумніваєцця...winking smiley
Не реагуйте - Доцент Іванович на форумі
знаний критикан...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
А..... я понял..... наш форум начали использовать как начальную школу....

Только тема форума "1С daily"..... и младшая школа тут откуда?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031800000000004