Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

помощник обновления релиза конфигурации

Відправлено користувачем Mir 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1С 7.7 торговля+склад. При загрузке открывается помощник обновления релиза конфигурации и зависает, приходится завершать аварийно. Как вообще отключить помощник обновления релиза конфигурации?


Получение обновление управляется в пользовательском режиме.
Конфигуратор не нужен.
Меню: Сервис / Интернет-поддержка пользователей
Там внизу "Настройка получения информации об обновлениях"

Савченко Антон, аналитик компании Абис-Софт
Не получается. В настройке получения информации стоит "галочка" проверять через каждые 7 дней, не могу снять галочку и убрать дни. Может можно как-то ещё?
Линия консультаций тебе в помощь
Та спасибо, только там лицензию спрашивают
Quote
Mir
Та спасибо, только там лицензию спрашивают

И правильно делают....
Ворьё обслуживать - это против здравого смысла.
Привіт. Якщо проблеми не владнано пиши, домовимось
Не маю права на форумі відписати "в личку" (бо занадто новий я для форуму)
Моя пошта видима в профілі. Пиши - відповім, будеш приємно вражена!
Quote
dreadlord
Не маю права на форумі відписати "в личку" (бо занадто новий я для форуму)
Моя пошта видима в профілі. Пиши - відповім, будеш приємно вражена!

Якось дуже вже зухвало, ще й на ти... yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
dreadlord
Не маю права на форумі відписати "в личку" (бо занадто новий я для форуму)
Моя пошта видима в профілі. Пиши - відповім, будеш приємно вражена!

Якось дуже вже зухвало, ще й на ти... yawning smiley
Вот-вот, так рождается недоверие к качеству работы. Извените dreadlord
Даремно. Якість робіт гарантую. Передоплати не вимагаю. Розумників багато є, ввічливих письменників, от тільки біда на них одна - допомогти вони не можуть...
... про кваліфікацію

Досвід роботи з 1С 13-ть років (усі конфігурації 7.7). Досвід з питань автоматизації обліку 20-ть років. Розробка конфігурацій "з нуля". Є готові рішення для магазинів, інтернет магазинів, мереж аптек, кафе барів ресторанів, готелів, ремонтних майстерень, салонів краси, художніх салонів, пекарень, ... Золотий партнер "Агент плюс" - мобільна торгівля, автоматизація роботи торгових агентів. GPS стеження за автотранспортом
Quote
dreadlord
Розумників багато є, ввічливих письменників, от тільки біда на них одна - допомогти вони не можуть...

Ну знаєте вихованість ще ніхто не відміняв...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
dreadlord
Розумників багато є, ввічливих письменників, от тільки біда на них одна - допомогти вони не можуть...

Ну знаєте вихованість ще ніхто не відміняв...eye rolling smiley
Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Mir
Не получается. В настройке получения информации стоит "галочка" проверять через каждые 7 дней, не могу снять галочку и убрать дни. Может можно как-то ещё?

Шо,... сорвет аналитика не помог?
Quote
dreadlord
Даремно. Якість робіт гарантую. Передоплати не вимагаю. Розумників багато є, ввічливих письменників, от тільки біда на них одна - допомогти вони не можуть...

И чем именно гарантируешь качество? Кроме пустого базара есть чем гарантировать?
Quote
dreadlord
... про кваліфікацію
Досвід роботи з 1С 13-ть років (усі конфігурації 7.7). Досвід з питань автоматизації обліку 20-ть років. Розробка конфігурацій "з нуля". Є готові рішення для магазинів, інтернет магазинів, мереж аптек, кафе барів ресторанів, готелів, ремонтних майстерень, салонів краси, художніх салонів, пекарень, ... Золотий партнер "Агент плюс" - мобільна торгівля, автоматизація роботи торгових агентів. GPS стеження за автотранспортом

Ну.... при таком раскладе - у тебя должна быть очередь клиентов на пару лет вперед....
А ты пиаришься как начинающий ...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042600000000004