Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Допоможіть,будь ласка. В 1с 7,7,невідомий мінус в залишку товару .З одним приходом і без розходу.

Відправлено користувачем sunset_sun 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть,будь ласка,хто стикався з таким або знає.

Працюємо в 1с 7,7 .
Ввели прихідну накладну 10,03,15р на товар к-стю 30шт.( вводили нову картку на товар) .Провели. Сьогодні,18,03,15р хотіли зробити розхідну на цю кількість фарби, а збоку в РН в графі залишок товару вибиває -30 . ))))

Розходу по цій фарбі не було до цього дня. Перевірили всі РН. По Журналі-ордері щось дивне твориться. Якщо дивитись на залишку . На 10,03,15-на початок дня дивно показує цю саму суму і к-сть з мінусом. потім обороти =прихід +. і на к.дня нічого ,відповідно,немає.
З 1с працює 3-4 людини . В основному 2-я і менеджер. Менеджер якраз робив прихід і нову картку.

Я вже перевірила журнал операцій чи не було введено операцією відємний залишок.Немає.

Удалила Прихідну. Дивлюсь Журнал-ордер=немає нічого ,пусто. Пробую робити Розхід щоб подивитись через неї залишок пише -30шт.

Це я кийсь глюк в програмі чи щось таки десь наробили ???

Дуже прошу допомогти! Бо не знаю,що робити внести нову картку по цьому товарі ,а стару поставити на видалення завжди вспію. І спробувати внести прихід з новою карткою? І забути про це.
Але щоб потім десь той мінус мені не відгукнувся....

Всім дякую за увагу! Можливо хтось є компетентний в програмі і відгукнеться,буду дуже вдячна!
А, если сформировать оборотку таким же образом, как формируете, когда показывает -30, но период поставить, например 01.01.2000?


Могу предположить два варианта (с которыми сталкивалась)
1. Может быть партионный учет - попробуйте подтянуть документ, партию выбрать вручную (будет окошко с остатками по партиям)
2. Может быть сбой в программе (идут неверные остатки в оборотках) - сделать полный пересчет итогов. Если не поможет - войти в конфигуратор - администрирование - сохранить данные, потом провести тестирование и исправление .
Можно попробовать процедуру Выгрузить данные, потом Загрузить эти же данные (как комментировал этот процесс программист, это тоже исправляет ошибки).

Но может быть просто неправильное заполнение документов, тогда удалить и создать заново.
Наверняка ввели РН с неправильной датой, часто когда набивают вручнуювводят неправильный год, т.е. возможно ввели не 2015, а 15 г. Смотрите по оборотке когда данная операция появится не в остатках, а в оборотах, далее карточка счета, и выход на нужный документ.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000332