Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Коригування у деці з ПДВ у 1 С 8.2 Бухгалтерія для України

Відправлено користувачем gregal 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
У деці з ПДВ у 1 С 8.2 Бухгалтерія для України за серпень 2015р не відображається зареєстрований у вересні у ЄРПН(терміни реєстрації дотримані) додаток 2 коригування зобов’язання, який виписаний у серпні
Відповідно до сплати виходить велика сума
Це глюк програми, і мені просто виправляти вручну деку і додаток 1 до неї , чи дійсно я не маю права зменшити зобов’язання у серпні , а лише у вересні -по даті реєстрації коригування
Я щось пропустила у законодавстві?
а какой датой вы провели додаток в программе 08 или 09 (датой регистрации)?


У вас РК на минус к какой-то накладной? попробуйте подвязать РК под эту НН. Или отмените и по новой поэтапно проведите все документы.
“постачальник товарів (послуг) має право зменшити суму податкових зобов’язань за таким розрахунком коригування після його реєстрації в ЄРПН отримувачем“

Виходить я дійсно попала на збільшену суму сплати ПДВ за серпень,оскільки коригування зареєстроване у вересні
Прикро
Нет, Вы имеете право на включение этого РК в августе. После регистрации - не значит датой регистрации. Право на НК по НН мы тоже имеем после ее регистрации.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027299999999997