Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

проблема з 1С Звітом

Відправлено користувачем margosha-79 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня.

Підкажіть,будь-ласка,в мене чомусь дуже довго втягуються повідомлення в 1С звіт,коли я роблю запити в ДФС,програмісти вчора все перевіряли,сказали що можливо збої з антивірусом.Антивірус я видалила,але ситуація на краще не помінялася.Знову дуже відбувається обробка пошти.Прошу Вашої допомоги!!!!!!
Re: проблема з 1С Звітом
Может в ящике много писем скопилось? Не знаю как 1С звит, но медок пересматривает каждый раз все письма в ящике, поэтому я держу для отчетности отдельный ящик и периодически удаляю из него все письма.
Перевірте налаштування вхідної пошти.


Quote
margosha-79
Доброго дня.

Підкажіть,будь-ласка,в мене чомусь дуже довго втягуються повідомлення в 1С звіт,коли я роблю запити в ДФС,програмісти вчора все перевіряли,сказали що можливо збої з антивірусом.Антивірус я видалила,але ситуація на краще не помінялася.Знову дуже відбувається обробка пошти.Прошу Вашої допомоги!!!!!!

У вас все вирішилось? Вам правильно рекомендували створити окрему скриньку для роботи по звітам.
Скажімо vasj_zvit@ukr.net
Підкажіть,виникла проблема з установкою 1С 7 версія ,тому що міняли віндовс з експі на віндовс 7 "помилка в 1С програма "1С:V7starter program (single-user) не работает".Що робити?
Quote
margosha-79
Підкажіть,виникла проблема з установкою 1С 7 версія ,тому що міняли віндовс з експі на віндовс 7 "помилка в 1С програма "1С:V7starter program (single-user) не работает".Що робити?

Можем предложить переход на лицензионную 1С:Предприятие 8. . . [faeton-2000.com.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047000000000008