Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

проблема з установкою 1С 7 версія

Відправлено користувачем margosha-79 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть,виникла проблема з установкою 1С Бухгалтерія 7.7.версія ,тому що міняли віндовс з експі на віндовс 7 "помилка в 1С програма "1С:V7starter program (single-user) не работает".Що робити?
Переустановите платформу 1с 7.7. Просмотрите права доступа (должно быть полный доступ к папке с платформой и папке с установленой базой)
Я не знаю як це зробити? це треба знову видалити програму і по-новому її встановити?


Так, видалити платформу. Скачати універсальний інсталлер 027 реліз. Встановити. При встановленні поставити галку на Мережева версія або SQL 2005. Після встановлення платформи, скопіювати в каталог BIN файл OrdNoChk.prm (щоб не повідомляло, про Порядок сортировки баз данных отличается от системного)
вроді запускається,але не можу в банківській виписці підтягнути Договір коли роблю проплату??хочу зайти в індивідуальні настройки і викидає помилку ТаблЗначенийПоУмолчанию.ГлобЗначение = Константа.ПолучитьАтрибут(Значение); {Обработка.УстановкаЗначений.Форма.Модуль(7)}: Неверное имя атрибута
Перегляньте Константи. Можливо щось змінили
я вже в константах змінила дані на договір,але далі не підтягує??я просто в шоці,підкажіть,може є якісь інші шляхи?
можливо антивірус щось блокує?я вже не знаю що робити???
Всім дякую за допомогу,вже розібралася з помилкою!!!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032399999999999