Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кассовые ордера - 8 версия 1С

Відправлено користувачем Lanna_l@ukr.net 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
У меня в 8 версии 1С , когда я создаю новый кассовый ордер, мне необходимо его провести - тоесть вообще закрить, а потом снова открить, чтобы когда его распечатать у меня были заполненные все реквизиты, а особенно счет - например 361. Но ето очень неудобно, потому-что у меня КО многою. Помогите!!! Возможно где-то надо поставить птичку, чтобы при создании нового ордера сразу можно было кинуть на печать и будут заполнены все реквизиты, особенно счет.
в договорі для контрагента це має бути прописано, подивіться регістр відомостей "Рахунки розрахунків з контрагентами".

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
Lanna_l@ukr.net , посмотрите регистр сведений "Счета учета расчетов с контрагентами"(Операции -> Регистр сведений -> Счета учета расчетов с контрагентами) [s44.radikal.ru] там должны быть такие строки как показаны на рисунке.


У мене рахунок в новому КО ставиться автоматично, але коли я його кидаю на друк, то його в друкованому варіанті немає, а зявляється він тоді, коли я КО закриваю повністю, потім знову відкриваю і знову кидаю на друк. Але ж це зовсім незручно.
Да, есть у меня такие строки.
Lanna_l@ukr.net, попробуйте перед печатью нажать на кнопку проведения , потом вывести на печать.
документация для кого?
Идиоты читать документацию не умеют
А ещё из можно печатать не открывая документ.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035000000000002