Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

112 р-к

Відправлено користувачем Lanna_l@ukr.net 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
112 р-к
Допоможіть, будь-ласка, чи правильно формує Документ Ввод в екслуатацію в 8 версії 1С такі проводки: Д 1121 К 1531 вводимо в експлуатацію стілець 1000 грн. ; Д 92 К 1321 нарахов. амотризацію 1000 грн.; Д 09 К немає, на суму 1000 грн. Підкажіть що це за 09 р-к можливо його можна не використовувати.
Re: 112 р-к
Це забалансовий рахунок

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
Re: 112 р-к
Я це розумію, так чи він потрібний при таких операціях, адже він відкривається, і в Д -ті ра-ка буде висіти ця сума.


Re: 112 р-к
На этом счете ведется учет начисления и использования амортизационных отчислений.

Увеличение остатка на счете 09 «Амортизационные отчисления» (поступление) происходит на сумму начисленной амортизации не оборотных активов.

Уменьшение остатка на счете 09 отражается на сумму использованной амортизации на капитальные инвестиции, на погашение полученных капитальные инвестиции ссуд и т. п. При определении суммы использованных амортизационных отчислений не учитываются капитальные инвестиции, осуществленные за счет бюджетных инвестиционных ассигнований, целевых средств, взносов в уставный (паевой) фонд (капитал) предприятия и т. п.

Аналитический учет ведется, в частности, по таким направлениям использования амортизации на: строительство объектов;

приобретение (изготовление) основных средств; улучшение (модернизация, модификация, достройка, дооборудование, реконструкция ит. и.) основных средств; приобретение (создание) нематериальных активов; другие капитальные работы;

погашение полученных на капитальные инвестиции ссуд.

Самый серьезный противник - это наша собственная лень!
Re: 112 р-к
підскажіть, будь-ласка можливо його якось можна відмінити. Оскільки я не мож узрозуміти навіщо він відкривається Ввод в екслуатацію в 8 версії 1С такі проводки: Д 1121 К 1531 вводимо в експлуатацію стілець 1000 грн. ; Д 92 К 1321 нарахов. амотризацію 1000 грн.; Д 09 К немає, на суму 1000 грн -НАВІЩО ЦЯ ПРОВОДКА. Адже коли стілець зламається я зроблю документ Списання ОЗ, який сформує Д 1321 К 1121 на суму 1000 грн. і всі рахунки закриються крім 09. Дякую.
Re: 112 р-к
Я тоже не очень понимаю зачем нужен 09 счет, но особо не заморачиваюсь. Пусть себе висит, он же забалансовый. Если Вам он сильно мешает, спишите ручной проводкой.
Re: 112 р-к
Зробіть ручною проводкою к-т 09 на всю суму. А дійсно, навіщо цей рахунок? Щоб показати скільки від початку роботи в 1С було нараховано амортизації? Кому це потрібно?
Re: 112 р-к
а мене цікавить питання що це за стілець за 1000 грн ... я розумію якесь круте крісло але не стілець !!!!!!!!!!
Re: 112 р-к
Так, за 999 грн це директорське крісло, але у мене є стільці по 500 грн. А стілець коротше слово, і взагалі чи це важливо?????????
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036399999999999