Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Ліквідація необоротних активів

Відправлено користувачем Тетяна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Всім привіт. Купили ноутбук за 3200 (без ПДВ) ввели в експлуатацію у 1 кварталі. Амортизацію ще не нараховували Реалізовуємо його, документ *Ліквідація необротних активів* заповнюємо всі графи цього документу*Первоначальная стоимость*-3200, цена- 3500, ПДП, сума+.
Коли робимо *Оборотно-сальдову відомість*-балансова вартість ОЗ зменшується чомусь не на суму початкової вартості, а на ціну продажу.
Тобто залишок на кінець зменншується на ціну націнки при продажу? Що не так? Як виправити?
Дякую
Дякую дуже за змістовну відповідь. Вже підучили.
Ви знаєте, виявляється, і без таких *розумників* можна справитись. Я переглянула пару ваших надзвичайно*корисних* і *грамотних* для інших людей порад-ви мені нагадуєте Васю із анекдота про те , як він одягнув коричневий котюмчик у садочку і псував усім свято. Ви, напевно, безробітний *Доцент*, раз у вас стільки часу на те, щоб повчати інших.


А разве 100 процентная загрузка рабочего времени это самодостаточная цель?
Тетяна Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Дякую дуже за змістовну відповідь. Вже підучили.
> Ви знаєте, виявляється, і без таких *розумників*
> можна справитись. Я переглянула пару ваших
> надзвичайно*корисних* і *грамотних* для інших
> людей порад-ви мені нагадуєте Васю із анекдота про
> те , як він одягнув коричневий котюмчик у садочку
> і псував усім свято. Ви, напевно, безробітний
> *Доцент*, раз у вас стільки часу на те, щоб
> повчати інших.
==============================
Раз уж Вы начали делать сравнения на тему кто кому кого нагадуе, то Вы мне напоминаете мне дурочку с переулочка.
Кроме того интуиция у Вас до ужаса хреновая. Я не отношусь к той категории людей которые делятся на безработных/работающих. Слава богу уже много лет в ранге владельца бизнеса.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026999999999999