Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Зарплата

Відправлено користувачем Lanna_l@ukr.net 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Зарплата
Допоможіть!!! Що мені потрібно заповнити або вибрати у 8 версії 1С, щоб по працівнику в нарахуванні зарплати автоматично розраховувало утримання до Пенсійного фонду з працівника держслужбовця (5% за шкалою).
Re: Зарплата
тре вибрати команду "фас! " smiling smiley)))

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Зарплата
При приеме на работу нужно ставить налог "Пенсионный (работник, бюджетник или летчик) " И в регистре сведений "Шкала ставок налога" корректно заполнить)

Самый серьезный противник - это наша собственная лень!


А может проще мозги на работу с собой брать?
Re: Зарплата
Я все так була і зробила, в Прийманні на роботу вибрала Пенсійний (працівник, бюджетник, льотчик), а в Шкалі ставок все є заповненим, адже в мене 1С оновлюється через інтернет. Тому я й попросила допомоги, адже коли замість Пенсійний (працівник, бюджетник, льотчик) я вибираю Пенсійний (працівник, 1-2%) - не державним службовцям тоді утримання до Пенсійного фонду рахує вірно 2%, а в державних службовців взагалі Пенсійний фонд не заповнюється, а тільки утрим. до ФСС та безробіття.
Re: Зарплата
Выложите фотографию с регистром сведений "Шкала ставок налога" с отбором "Пенсионный (работник, бюджетник или летчик) ". Он у вас скорее всего не коректнно заполнен.

Самый серьезный противник - это наша собственная лень!
Re: Зарплата
Період Податок № порога Ставка Поріг Стаття податкової декларації
01.01.1980 Пенсійний (прац-к, бюджетник або льотчик) Поріг 2 0,0200 250 Утримання збору в ПФ зі співробітника
01.01.1980 Пенсійний (прац-к, бюджетник або льотчик) Поріг 3 0,0300 350 Утримання збору в ПФ зі співробітника
01.01.1980 Пенсійний (прац-к, бюджетник або льотчик) Поріг 5 0,0500 9999999999,99 Утримання збору в ПФ зі співробітника
01.01.1980 Пенсійний (прац-к, бюджетник або льотчик) Поріг 4 0,0400 500 Утримання збору в ПФ зі співробітника
01.01.1980 Пенсійний (прац-к, бюджетник або льотчик) Поріг 1 0,0100 150 Утримання збору в ПФ зі співробітника
Re: Зарплата
Все правильно. А конфигурация у вас какая? Я побывал в бухгалтерии и ЗУП все получилось. Осталось только проверить документ "Прием на работу" . Вы взносах точно указали позиции с кодом "Пенсионный1_5"

Самый серьезный противник - это наша собственная лень!
Re: Зарплата
Конфігурація 1С :8 Конфігурація "Бухгалтерія для України", В документі Прийом на роботу на вкладинці внески Вибрано: Безробіття (працівник), Пенсійний (прац-к, бюджетник або льотчик), Соцстрах (працівник)
Re: Зарплата
Была такая проблемка кагда то обновитесь до релиза (1.1.16.2) там точно все нормально.
Re: Зарплата
Але в мене ця конфірація 1.1.16.2 , Я вже оновила, але всеодно утримання не рахуються.
Re: Зарплата
Тут тогда один вариант, звоните тому, кто продал коробку у них должна быть линия консультаций.
Re: Зарплата
Спасибо!!!!!!!!!!
Re: Зарплата
Да нет.
Вариант может еще быть.
Скорее всего вид расчета начисления не является базой для налога Пенсионный 1-5%
Посмотрите в виде расчета "Пенсійний (прац-к, бюджетник або льотчик)" его базу (с которого он отчисляется). Скорее всего то начисление, что есть у сотрудника, просто не включено в его базу winking smiley
Потом уже звоните продавшим или лучше на линию консультаций 1С.
Re: Зарплата
Скажіть будь-ласка, коли я у "Нарахуванні зарплати" на вкладинці "Внески" вибираю "Заповнити" тоді утримання до ПФ взагалі не вибираються, а коли я добавляю вручну "Пенсійний (прац-к, бюджетник або льотчик)", який мені потрібно вибрати "вид розрахунку"?
Re: Зарплата
Або ж скажіть, там де зарплата - Облік ПДФО і внесків - План видів розрахунків Внески у фонди, що, можливо, мені треба занести, щоб автоматично у "Нарахуванні зарплати" на вкладинці "Внески" вибравши "Заповнити" заповнились утримання до ПФ. Я дуже ВАМ ВДЯЧНА!!!!
Re: Зарплата
якщо вид розрахунку не заповнюється, то перевірте регістр відомостей "Внески у фонди" чи є там запис по вашому працівнику. якщо це внутрішній сумісник, якому не призначено "осн. назначение", тоді логічно, що закладка внески не заповнюється.

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
Re: Зарплата
Так, в регістрі відомостей "Внески у фонди" є всі записи.
Re: Зарплата
GAVRIL!!!!! Скажіть будь-ласка, коли я у "Нарахуванні зарплати" на вкладинці "Внески" вибираю "Заповнити" тоді утримання до ПФ взагалі не вибираються, а коли я добавляю вручну "Пенсійний (прац-к, бюджетник або льотчик)", який мені потрібно вибрати "вид розрахунку"? Або ж скажіть, там де зарплата - Облік ПДФО і внесків - План видів розрахунків Внески у фонди, що, можливо, мені треба занести, щоб автоматично у "Нарахуванні зарплати" на вкладинці "Внески" вибравши "Заповнити" заповнились утримання до ПФ. Я дуже ВАМ ВДЯЧНА!!!!
Re: Зарплата
а зв*язок між видом нарахувань та податком встановлено? в регістрі відомостей

тут вже догадуйся або в код лізь.....

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
Re: Зарплата
Lanna_l@ukr.net, в Вас має бути щось подібне:
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000365