Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Вышли обновления для 1С 7.7

Відправлено користувачем Доцент Иванович 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
А коли буде нова місячна Податкова декларація з податку на доходи фізичних осіб (1-дф) в 7.7?
Quote
Доцент Иванович
Колысь будэ
Надзвичайно інформативне повідомлення. З глибоким змістом.


Quote
ihor07
Quote
Доцент Иванович
Колысь будэ
Надзвичайно інформативне повідомлення. З глибоким змістом.

Ну извини... на твой тупой вопрос я старался дать еще более тупой ответ... \Получилось?
Re: Вышли обновления для 1С 7.7
Quote
ihor07
Quote
Доцент Иванович
Колысь будэ
Надзвичайно інформативне повідомлення. З глибоким змістом.

А Вы ее видели опубликованную? А то я не вижу.
Quote
pepe
Quote
ihor07
Quote
Доцент Иванович
Колысь будэ
Надзвичайно інформативне повідомлення. З глибоким змістом.

А Вы ее видели опубликованную? А то я не вижу.

Есть такие люди... чье призвание пукать в лужу....
Re: Вышли обновления для 1С 7.7
[club.dtkt.com.ua]

ДК созвонился с редакцией "Офіційного вісника України" с вопросом, когда будет опубликован Приказ ГНАУ от 31.01.2011 г. № 58, которым утверждается форма налоговой декларации по НДФЛ (месячная форма). Напоминаем, что этот приказ вступает в силу со дня опубликования. На вопрос был дан ответ, что публикация состоится в пятницу, 18.02.2010 г.

Хотя для 8.1 уже есть "Внешняя форма отчета Декларации по НДФЛ".
[/quote]А Вы ее видели опубликованную? А то я не вижу.[/quote]
[/quote]Хотя для 8.1 уже есть "Внешняя форма отчета Декларации по НДФЛ".[/quote]

Ну от, Ви самі відповіли на ваше запитання. Я ж не питав про те чинна декларація вже чи ні. А задав питання про її появу в звітності бухгалтерії 7.7. Якщо, те, що дана форма декларації все ще не чинна автоматично виключає можливість її появи в 1С 7.7(що для мене не є очевидним, адже форма існує не залежно від того чинна вона чи ні), то як тоді пояснити її появу в 1С 8.1?
Если можно пожалуйста поподробней где в конфигурации изменить "розрахунковый" рахунок на "поточный"
Quote
cveta_2005
Если можно пожалуйста поподробней где в конфигурации изменить "розрахунковый" рахунок на "поточный"

там
В конфигураторе откріть конфигурацию и там в ПЕРЕЧИСЛЕНИЯХ
Quote
cveta_2005
Если можно пожалуйста поподробней где в конфигурации изменить "розрахунковый" рахунок на "поточный"
Питання. Чи може хтось дистанційно допомогти з 1С 7.7. Предприятие."Бухгалтерський облік для бюджетних установ України". 7.70.0226 Оновити, виправити поточні проблеми по зарплаті і в подальшому вести базу?
Quote
vasyag
Питання. Чи може хтось дистанційно допомогти з 1С 7.7. Предприятие."Бухгалтерський облік для бюджетних установ України". 7.70.0226 Оновити, виправити поточні проблеми по зарплаті і в подальшому вести базу?

цена вопроса?
Називайте суму в місяць(чи завдання по штучно :-) ), даю інфо гб. Якщо з обох сторін згода, технічну сторону зв'язку організовую. Базу можу зараз показати для оцінки... Стан можу описати, на скільки я знаю. Але якщо згода, то потрібно оперативно бо погано сплю з думкою про 1С. yawning smiley
Quote
profik777
В конфигураторе откріть конфигурацию и там в ПЕРЕЧИСЛЕНИЯХ
где в перечислениях и как можно поподробней.умоляю!
не выгружается отчет ЕСВ в 1 с пишет код Пенсионного фонда меньше 5 знаков .хотя стоит 5!
как в 1с закрыть строку екселя под панелью инструментов?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040099999999998