Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Як бути з податком на рекламу???

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В нас 1с 7.7 бух.обл. з додатком "податок на рекламу" від abbyy, хто знає, чи будуть виходити додаток, якщо податка на рекламу зараз немає???? якщо буде, то коли????
я знаю. Не будут. ННР отменен. И смысл в продлении линейки БУДУ+ННР пропал
Якщо не будуть виходити поновлення до рекламного додатка, тоді потрібно починати рік з чистої бази (без рекламного додатка), чи є якісь інші рішення для нормальної роботи і нормального поновлення та збереження вчорашніх даних ????


Анонімний користувач
Re: Як бути з податком на рекламу???
Смело обновляйте до 280 версии и ПНР уйдет сам собой.
Quote
accountant_007
Смело обновляйте до 280 версии и ПНР уйдет сам собой.

а як же минулі періоди???? щось мені здається, що треба робити дві бази, стара до 01.01.2011 і нова чиста, з 01.01.2011.
Для чого в новій базі неправильні дані з минулих періодів?????
Quote
Доцент Иванович
я знаю. Не будут. ННР отменен. И смысл в продлении линейки БУДУ+ННР пропал

Сьогодні у відділі консультацій сказали (т.0444909464), що скоро буде поновлення рекламного додатка, коли саме, не знають......
Хто каже неправду ???????
Quote
Oleg_s
Quote
Доцент Иванович
я знаю. Не будут. ННР отменен. И смысл в продлении линейки БУДУ+ННР пропал

Сьогодні у відділі консультацій сказали (т.0444909464), що скоро буде поновлення рекламного додатка, коли саме, не знають......
Хто каже неправду ???????

Тю... а ты помнишь как тебе комунистическая партия обещала коммунизм к 2000 году?
Анонімний користувач
Re: Як бути з податком на рекламу???
Quote
Oleg_s
Quote
accountant_007
Смело обновляйте до 280 версии и ПНР уйдет сам собой.

а як же минулі періоди???? щось мені здається, що треба робити дві бази, стара до 01.01.2011 і нова чиста, з 01.01.2011.
Для чого в новій базі неправильні дані з минулих періодів?????

А почему-неправильные данные?
Варианты решения:

1. Обновляем конфигурацию БУ+ННР с нового релиза БУ. ННР переносим при обновлении. Имеем одну базу.
2. Копируем базу, делаем архивирование прошлого периода, обновляем до последнего типового релиза. Имеем 2 базы. Первая с ННР, данными прошлых периодов. Вторая с начальными остатками на начало года и без надстройки ННР.
3. Ждем обновление от ABBY.

ПС. С ННР на базе 8-ки сложнее, т.к. имеет закрытые модули.
Поставили сегодня обновления на 8+ ннр smiling smiley))
Quote
Alchuk
Поставили сегодня обновления на 8+ ннр smiling smiley))

A що чути про поновлення для 7.7+ПНР, коли буде і чи буде взагалі?????
Анонімний користувач
Re: Як бути з податком на рекламу???
Quote
Oleg_s
Quote
Alchuk
Поставили сегодня обновления на 8+ ннр smiling smiley))

A що чути про поновлення для 7.7+ПНР, коли буде і чи буде взагалі?????

Вы можете обьяснить зачем Вам 1С 7.7 с налогом на рекламу?
Quote
accountant_007

Вы можете обьяснить зачем Вам 1С 7.7 с налогом на рекламу?

Я хочу продовжувати роботу в тій же базі, а не створювати нові, архівувати і т. д. Ще нормально не закритий 2010рік, потрібно зробити деякі зміни по основних і нетільки, за минулі періоди (в світлі нового кодексу), а тут вже треба виводити податкові за січень 2011.
Тоді всі корективи треба робити не в одній, а вдвох базах і т.д.....
Анонімний користувач
Re: Як бути з податком на рекламу???
Маловероятно что будет обновление вовремя. В любом случае прийдется выправлять двойственность .
Quote
accountant_007
Маловероятно что будет обновление вовремя. В любом случае прийдется выправлять двойственность .

Зараз проблема тільки в податкових, ми їх робимо в основній базі, а роздруковуємо з копії поновленої до 280 реліза. Не буде поновлення рекламного додатка- будем розділяти бази на "стару" і "нову". Пока обходимся без двойної роботи....
В чем сложность ННР на 7.7?
Считаем ННР обычными доработками и переносим их на 280 релиз.
Для начала можо обновить только налоговые.
Quote
m1c
В чем сложность ННР на 7.7?
Считаем ННР обычными доработками и переносим их на 280 релиз.
Для начала можо обновить только налоговые.

Враховуючи, скільки документів змінює рекламний додаток, здається мені, що він не зовсім звичайна доробка, а щодо того, щоб взяти і перенести на 280 реліз, то чи не задороге це задоволення???? Скільки по вашому це може коштувати??? Як це все буде стикуватися з новими звітами (декларації, реєстри, XML і т.д.)????
Мдя... классно када у людей есть свободное время... потрындеть можно на тему, не стоящую ломанного яйца.
А как Вы поставили обновление на 8 +ННР..... я то втянул обновления для 8-ки без ННР вручную, все до 1.1.22.1, но при запуске 1с ошибка
{ОбщийМодуль.зфЗащищенныеФункции}: Процедура або функція з вказаним ім`ям не визначена (нрПолучитьОстаткиНРПриобретений)

Удалить модуль не могу он защищен.

Подскажите как правильно обновить
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035699999999994