Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ЄСВ

Відправлено користувачем Lanna_l@ukr.net 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ЄСВ
"Бухгалтерія для України", редакція 1.1.
Розробка конфігурації: "ABBYY Ukraine", 2005-2009 (1.1.21.1)
Підкажіть як установити ставку ЄСВ із ФОп організації залежно від класу професійного ризику.
Re: ЄСВ
спочатку оновити конфігурацію.
Re: ЄСВ
Іншої версії не виявлено. Мені необхідно записати клас ризику мого підприємства.


Re: ЄСВ
есть "помощник начала учета ЕСВ "
Re: ЄСВ
Обновляться не надо. Меню Справка - Дополнения к описанию - Вывести описание обновлений = полный алгоритм перехода на ЕСВ + помощник начала учета ЕСВ.
Re: ЄСВ
А де ж цей помічник прихований? На якій вкладенці?
Re: ЄСВ
В описании обновления на него есть ссылка.
Re: ЄСВ
Я оновлювала програму раніше, і опису обновоення в мене немає. Що мені робити. Дякую.
Re: ЄСВ
Quote
Lanna_l@ukr.net
Я оновлювала програму раніше, і опису обновоення в мене немає. Що мені робити. Дякую.

Читайте внимательно

Quote
igoryan
Обновляться не надо. Меню Справка - Дополнения к описанию - Вывести описание обновлений = полный алгоритм перехода на ЕСВ + помощник начала учета ЕСВ.
Re: ЄСВ
СПАСИБО!!!!!!!
Re: ЄСВ
Я все зробила, все вийшло, тільки тепер У Розрахунковому листочку по зарплаті у колонці Утримання вискакує: Нарахування ЄСВ роботодавцями (36,76 - 49,7 %) і додає до утримань і до ПДФО. РАніше такого небуло.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034299999999998