Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

1дф

Відправлено користувачем Lanna_l@ukr.net 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1дф
1С:Підприємство 8.1 (8.1.11.67)
"Бухгалтерія для України", редакція 1.1.
Розробка конфігурації: "ABBYY Ukraine", 2005-2009 (1.1.24.1)


Почала робити квартальну 1ДФ, а ознака доходу не змінюється, і оновлення до моєї версії 1С немає. Як робити звіт! Допоможіть.
Re: 1дф
Нужно поставить обновление Версия 1.1.25 и скачать внешние отчеты по 1ДФ с сайта [users.v8.1c.ru]
Re: 1дф
При автоматичному оновленні , 1С-ка пише: Для цієїї версіїї оновлення конфігурації не виявлене.


Re: 1дф
В ручную попробуйте скачать обновления и поставить.
Re: 1дф
Підкажіть будь-ласка, щоб зайти на цей сайт треба код користувача і пароль, але в мене є Код користувача і пароль на сайт 1С.ru Так мені потрібно заново реєструватися на цьому сайті що ви підказаи? Вибачте за такі запитання.
Re: 1дф
Quote
Lanna_l@ukr.net
Підкажіть будь-ласка, щоб зайти на цей сайт треба код користувача і пароль, але в мене є Код користувача і пароль на сайт 1С.ru Так мені потрібно заново реєструватися на цьому сайті що ви підказаи? Вибачте за такі запитання.

И куда вы входите на сайте 1С.ru? , я что то там не вижу логинов и паролей. Обратитесь к тем кто Вам продавал 1С или подписывал на ИТС.
Re: 1дф
Я новый сотрудник, а тот кто продавал уже давно не работает в этой структуре. У меня есть какой-то регистрационный номер (на фирменном листе)
, и пароль (который дописан ручкой), но с ними я не могу зайти на этот сайт который вы посоветовали. Как мне быть! Помогите!!! спасибо.
Re: 1дф
Quote
Lanna_l@ukr.net
Я новый сотрудник, а тот кто продавал уже давно не работает в этой структуре. У меня есть какой-то регистрационный номер (на фирменном листе)
, и пароль (который дописан ручкой), но с ними я не могу зайти на этот сайт который вы посоветовали. Как мне быть! Помогите!!! спасибо.

Какая разница кто Вам продавал, главное фирма есть, обратитесь к ним.
Re: 1дф
платформу 1С поновіть

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00055300000000003