Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

поговоримо про амортизацію.

Відправлено користувачем Golub____ka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ну що хтось в курсі що з нею робити ??
Golub____ka, я би сказав, що нарахування амортизації - це останній етап всіх робіт з впровадження в дію 2 розділ ПКУ winking smiley

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."


Quote
capitoshko
Golub____ka, я би сказав, що нарахування амортизації - це останній етап всіх робіт з впровадження в дію 2 розділ ПКУ winking smiley

тільки моя головна хоче щоб ВЖЕ щось робирося.
Галя, щось робити можна - наприклад провести інвентаризацію winking smiley

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
Quote
capitoshko
Галя, щось робити можна - наприклад провести інвентаризацію winking smiley
інвентаризацію вже зробили

це раз

зараз добавила 16 позабалансових рахунків для того щоб було куда нові податкові групи запихнути ....

якщо в типовій буде не так називатись то рахунки просто переіменую.

спочатку думала що буде легше і податкова амортизація буде = бухгалтерській .
але бачу облом..

тепер думаю над тим як програмно позакидувати свої основні средства . в ті груми . Таким чином в мене щось робиться smiling smiley
Галя,я вас вітаю - ми ще нічого не робили smiling smiley

принцип нарахування амортизації однаковий в обох видах обліку, а от вихідні дані - мауксимально треба зблизити - наприклад - термін експлуатації.

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
термін амортизації вже зробили . (там де терміни не відповідали мінімальним згідно з кодексу - збільшили ) ще треба розібратися з різницею між податковим та бухгалтерським щоб вмизначити чи треба об"єкт робити чи ні.
в ПКУ т ак і вказао - робити окрему групу ОЗ. і амортизувати прямолінійним методом на протязі 3 років.

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
Quote
capitoshko
в ПКУ т ак і вказао - робити окрему групу ОЗ. і амортизувати прямолінійним методом на протязі 3 років.

якщо сума по податковому обліку більша від бухобліку станом на 01,04,2011
в противному випадку не треба
я це і мав на увазі smiling smiley

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
просто не хочеться відласити дуже далеко від типової.




але коли дивлючь на нову деку то бачу що одною аналітикою по новій групі основних засобів не обійдеться...
А коли вийде оновлення в 7.7 щоб автоматично розраховувало амортизацію, і коли будуть зміни в програмі по нових витратах і доходах?
Quote
інночка
А коли вийде оновлення в 7.7 щоб автоматично розраховувало амортизацію, і коли будуть зміни в програмі по нових витратах і доходах?
14.06 и 20.06
И потом исправления будут раз в два дня выходить.
це точно.... волосся дибом встає від кількості поновлень наступних

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
в мене вже воно дибом стоїть.
ПОДСКАЖИТЕ, может вопрос и глупый..программа 1с7.7, конфигурайия "Бухгалтерский учет".. Ежемесячная амортизация в программе (я имею ввиду еще старый период до 2011 г)проводится на 01 число, или все-таки на последнее число месяца?? Одна бухгалтер делает так, другая так...Не могу понять!!Пожжалуйста не проходите мимо..
Quote
Natali27
ПОДСКАЖИТЕ, может вопрос и глупый..программа 1с7.7, конфигурайия "Бухгалтерский учет".. Ежемесячная амортизация в программе (я имею ввиду еще старый период до 2011 г)проводится на 01 число, или все-таки на последнее число месяца?? Одна бухгалтер делает так, другая так...Не могу понять!!Пожжалуйста не проходите мимо..

ака різниця . чи першого чи останнього числа місяця.. хоч посередині місяця. НЕ СУТТЕВО.
головне щоб на момент нарахуваня були внесенні в програму всі куплені (отримані ) основні засоби. а дата нарахування не суттева.
Golub____ka
Просто у меня на 01 января амортизация бухгалтерская и налоговая, февраль, март -бухгалтерская, на 01 апреля бухгалтерская и налоговая. Вот, когда делала инвентаризацию вручную перепроверяла данные по 13 счету завышены!!! Поэтому я и не могу понять как программа расчитывает эту амортизацию.....А перепроводить ЗАНОВО всю базу нет ни смысла, не возможностиsad smiley
Суть начисления амортизации 1 числа месяца в том, что при дальнейшей реализации ОС не правильно считались доходы
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000329