Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Партії товарів в 1С 8

Відправлено користувачем rainy_days 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Партії товарів в 1С 8
Доброго дня!

В мене 1С:Підприємство 8.2 (8.2.13.219)
"Бухгалтерія для України", редакція 1.2.
Розробка конфігурації: "ABBYY Ukraine", 2005-2011 (1.2.2.4)

В нас проблемка, я знаю що в 7 версії коли вибираєш товар для списання, чи реалізації/приходу, було видно партії товарів, коли вони прийшли, і за якою ціною, у моїй версії такого не можу знайти, виникають незручності, підкажіть які настройки змінити?

Така ж ситуація зі списанням товарів. Ми здійснюємо торгівлю комп.технікою та обладнянням офісним, коли робимо акт виконаних робіт, до нього додаємо акт списання матеріалів , але без цін, як в такому випадку по бухгалтерії буде правильно проводити списання з цінами, і яким чином, підскажіть! sad smiley
Re: Партії товарів в 1С 8
в 8 это не реализовано. Партии списываются автоматом.
можно только посмотреть в проводках какая именно партия списалась и на какую сумму.
Реализовано. Можно выбирать не только партию, но и сумму. В документе "Реализация товаров и услуг " надо в табличной части кликнуть правой кнопкой мыши и выбрать настройка списк. Там добавить "Документ оприходования " и Сумма списания, если надо. А дальше выбираете партию


Также и со списанием товара
А вот в УТП, к сожалению, нет...
Дякую!!! Дуже допомогли, а то ніяк розібратись не могла smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054100000000001