Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Хтось Базу даних обрізав..

Відправлено користувачем Golub____ka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
а то в мене вона вже великувата.... Документи дуже довго видаляються
можна якось в 7,7 перерахунок підсумків виключити а то відчуваю що документи ще тиждень буде видаляти..
Quote
Golub____ka
можна якось в 7,7 перерахунок підсумків виключити а то відчуваю що документи ще тиждень буде видаляти..
В стандартной свертке нельзя.

Нада было положить базу на виртуальный диск в RAM. И временные файлы 1с туда же. Ещё можно библиотеку подменить для ускорения записи.


Ещё можно приобрести компьютер моложе 10 лет.
комп хороший.. просто база великувата з 2000 року.
Одним словом даю пораду хто буде обрізати ....
------------------

Робитив монопольному режимі на власному компі. відключитися від зовнішнього світу .... від інтернету сеті

Обов"язково викключити Касперського тоді получається набагато швидше.
ну відключалась від зовнішнього світу бо Касперського відключила... smiling smiley
Галя, переходьте на 8-ку smiling smiley

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
якби в мене мне вся програма переписана....... а то патім в кожного почнеться "а було так" "а я хочу так " тим більше з 8 не працювала..
На выходных обрезал базу Бухгалтерия для Украины, размер базы 8,4 гига, почти милион документов ... Обрезка заняла сутки ...
Писал самописный инструмент для таких баз - работает напрямую с таблицами минуя 1с. Недоконца правда ... Непосредственное удаление придется делать в самой 1с, вот это действие занимает 99% времени ... В любом случае сутки лучше недели )))))
Проще создать такую же точно, только пустую базу и перенести необходимые справочники и остатки.
Тем более, что реально удалить запись из DBF средствами 1С невозможно, она только помечает его на удаление (не в интерфейсе 1С, а непосредственно в самом файле).
Запись удаляется из дбф ШТАТНЫМИ средствами 1с. Не нада тут рассказывать.
Quote
_vbnm_
Проще создать такую же точно, только пустую базу и перенести необходимые справочники и остатки.
Тем более, что реально удалить запись из DBF средствами 1С невозможно, она только помечает его на удаление (не в интерфейсе 1С, а непосредственно в самом файле).



так вона помічає навидалення... потім робиться операція видалення ( з перевіркою зв"язаних об"єктів. )



а потім робитьтся "Упаковка".. тоді вже й насправді видаляється..
Quote
ardi
Запись удаляется из дбф ШТАТНЫМИ средствами 1с. Не нада тут рассказывать.
Человек просто не знает про тестирование и исправление и флаг Сжать ИБ ...
Quote
DonAnton
Quote
ardi
Запись удаляется из дбф ШТАТНЫМИ средствами 1с. Не нада тут рассказывать.
Человек просто не знает про тестирование и исправление и флаг Сжать ИБ ...

воно називається упаковка таблиць інформаційной бази smiling smiley
Quote
Golub____ka
Quote
DonAnton
Quote
ardi
Запись удаляется из дбф ШТАТНЫМИ средствами 1с. Не нада тут рассказывать.
Человек просто не знает про тестирование и исправление и флаг Сжать ИБ ...

воно називається упаковка таблиць інформаційной бази smiling smiley
Ну да. Просто обычно я утилитами для DBF сжимаю таблицы большие - быстрее. А в них везде "Сжать".
Господа ardi и DonAnton перед тем как фулдить, вспомните о том, что что не у всех есть конфигуратор и далеко не все умеют (или хотят учиться) им пользоваться если он у них есть.
Я писал о том, что подавляющая масса пользователей, считает что если он/она не видит объект в списке — значит он успешно удален.
А человек, вообще-то знает smiling smiley

[1clancer.ru]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030300000000005