Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Пошук та заміна даних в 1С 8.2 (рахунки авансів)

Відправлено користувачем Степан 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Виникла потреба замінити рахунки авансів отриманих та виданих на 361 та 631 рахунки відповідно ,щоб всі розрахунки не лише велися на одному бух.рахунку,а й нормально в них "стикувалися" "документи розрахунків з контрагентами"...

Руцятами ,звісно це робити харить smiling smiley (платіжних доручень маса..та і період більше ніж рік ) знайшов на диску ІТС обробку "поиск и замена значений"....вже хвилин 20 і раз 4-ий в її списку шукаю щось подібне на "счета авансов полученіх/виданих"..не можу знайти.....

Може хтось ткне в що конкретно мені треба глянути...

Дякую smiling smiley

_______________________________________________
Степан
Не у верена, что это под силу пользователю, в смысле без программирования обойтись.
Но тебе необходимо
В этой групповой обработке:
1. Установить флаг "обрабатывать табличные части"
2. Отобрать необходимые документы (возможно по значению сальдо, дате и т.д.)
3. В Настройке разрешить изменение реквизитов
4. Изменить счета авансов
5. Провести эти документы (скорее всего необходимо будет перепровести все документы за этот период)

Я вижу сложности в отборе - остально решаемое.

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Второй пункт должен быть выбор платежного поручения входящего (исходящего, по очереди)
И далее по тексту smiling smiley

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)


Стьопа, так счета авансов же во всех документах? Входящих/исходящих? /туплю, простите
Тогда отбор по виду операций - оплата поставщику, оплата покупателю и дате, тогда вообще без проблем.

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Quote
Parasol`ka
Стьопа, так счета авансов же во всех документах? Входящих/исходящих? /туплю, простите
Тогда отбор по виду операций - оплата поставщику, оплата покупателю и дате, тогда вообще без проблем.


Хм...Дякую....Я стандартну обробку "групповая обработка документов и справочников" не до кінця додививсяsmiling smiley..в віконці "действия" в "изменить реквизит" в розділі Субконто Дт1 з'явився пункт "Изменить реквизит[Субконто Дт1.Счет учета расчетов по авансам полученным]" та "Изменить реквизит[Субконто Дт1.Счет учета расчетов по авансам выданным]"....

Треба буде ввечері, коли всі бухи закінчать виписку документації - зберегти базу та поекспериментувати smiling smiley

Ще раз дякуюsmiling smiley

_______________________________________________
Степан, я так понимаю, что счет авансов - он во всех документах должен быть один и тот же, другое дело, если это не аванс, тогда он учитываться и не будет.

Наставиваю, что отбирать надо по дате и виду операций(если поставить флаг "обрабатывать табличные части", то тут же придется выбрать - оплата поставщику, например, всё, отбор по виду операций закончен) , а изменять реквизит "счета авансов"
Думаю разберёшься. smiling smiley

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
В поступлениях и реализации - точно так же заменить счета авансов.
Если документов очень много и групповое перепровдение невозможно, тогда этой же обработкой без галки "обрабатывать табличные части" отобрать вход/исход платежные поручения, поступления и реализацию и провести только их.

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Quote
Parasol`ka
Степан, я так понимаю, что счет авансов - он во всех документах должен быть один и тот же, другое дело, если это не аванс, тогда он учитываться и не будет.

Наставиваю, что отбирать надо по дате и виду операций(если поставить флаг "обрабатывать табличные части", то тут же придется выбрать - оплата поставщику, например, всё, отбор по виду операций закончен) , а изменять реквизит "счета авансов"
Думаю разберёшься. smiling smiley

Не витерпів...Відібрав одне платіжне доручення ,запустив його ч/з обробку....Нічого....

Перебрав всі 3 варіанти Субконто Дт1 - нічого не змінилося в платіжному доручені по "авансах" .....

_______________________________________________
Выбирай -- Изменить реквизит "Счет учета расчетов по авансам"

Субконто Дт1 - не трогай - я не знаю, что это такое grinning smiley

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Quote
Parasol`ka
Выбирай -- Изменить реквизит "Счет учета расчетов по авансам"

Субконто Дт1 - не трогай - я не знаю, что это такое grinning smiley

В мене УТП...і "Счет учета расчетов по авансам" в обробці з'являються лише як підпункти пункта "Субконто Дт1" в "Изменить реквизит"...

Але ефекту - зіроу ....Буду далі перебирати варіанти smiling smiley)

_______________________________________________
Добре, ввечері доберусь до УТП тоді сможу напевно перевірити, знаю, що таке можливо.

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
1) Счет авансов вообще заполнять не надо, нам вить не нужны лишние обороты 361 и 361
2) Перепроводить документы опасно, может прыгнуть себестоимость товаров.
3) Нужна обработка по изменению проводок регистра бухгалтерии которая перебивает счет аванса, на нужный Вам.
И обработка которая изменяет счет авнса на пустое значение, для этого подойдет обработка "Поиск и замена значений", она не проводит документ, а просто изменяет его. Пример настройки обработки:
Quote
pepe
1) Счет авансов вообще заполнять не надо, нам вить не нужны лишние обороты 361 и 361

а ніяких додаткових оборотів не з'являється...

Просто весь "прикол " в тому ,що на підприємстві ,куди я прийшов в 1С8.2 УТП бухгалтерія велася зовсім ..паршиво..

В договорах в більшості НЕ стоїть "ведення по бухобліку" ...в частині документів стоять розрахунки по авансах,в частині - ні.....

Короче кажучи я все це зараз вирівнюю....Але засік один момент..коли прибрати "рахунки авансів" взагалі..то в разі отримання спочатку авансу ,а потім проведення "реалізації" - ці 2 документи не взаємозакриваються по договорах ,де стоїть тільки галочка "вести в управлінському обліку"...по платіжному дорученню (під договором по оборотці 361 рах.) висить борг підприємства,а по реалізації (яка як і платіжне доручення прив'язане до одного і того самого договору) - висить борг покупця...і тільки ,якщо в цих обох документах проставити замість пустих полів в "розрахунки по авансах" один і той самий рахунок - реалізація бачить платіжне дорученням і стає "другою подією"...
(коли спочатку реалізація ,а потім на ту ж суму - оплата - то немає питань..стандартна ситуація (в догвоорах без галочки "вести по бухобліку")

Ніяких "задвоєних оборотів" не виникає...

По договорах,де стоять галочки і "по бухобліку" і "по управлінському обліку" - там все жорстко smiling smiley)....Але хоча б починає нормально функціонувати рахунок 6432 (податкові зобов]язання не підтверджені) і вже можна відслідковувати правильність виписки податкових по перших подіях.....Але це вже інша казочка..теж страшна" на цьому підприємстві smiling smiley)


Quote
pepe
3) Нужна обработка по изменению проводок регистра бухгалтерии которая перебивает счет аванса, на нужный Вам.
И обработка которая изменяет счет авнса на пустое значение, для этого подойдет обработка "Поиск и замена значений", она не проводит документ, а просто изменяет его. Пример настройки обработки:

По частині документів - чисті поля по авансах..по частині -стоять "стандартні" .,Видно хтось до мене "грався" не розуміючи ,що робить...Переглянув догвоори - по деяких "чисті поля". по деяких "- "стандартні" по авансах...зараз "ДЛЯ ВСІХ договорів" проставив 361 і 631 "по авансах"

КОроче...зараз вручну перебираю 361-ий рахунок і змінюю лише ті документи (вручну) які не прив'язані до попереднього....Днів 3 займе 361-ий рах..і днів 3 - 631....

От така фігня....

_______________________________________________
Quote
pepe
для этого подойдет обработка "Поиск и замена значений", она не проводит документ, а просто изменяет его.

для "тихого" перепроведення документів я вже знайшов обробку "проведення документів 4 в 1"..і вже давно нею користуюся smiling smiley

дякую, Андрій...

_______________________________________________
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034299999999998