Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

В квитанції-невірний формат файлу-відсутній транспортний заголовок"

Відправлено користувачем natalka7777 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Уточнююча з ПДВ. Сам файл роблю в opz-остання версія . Перевірка структури і камеральна перевірка- все правильно. Ключі від ІВК - накладаю підписи в їх програмі. відсилаю в податкову. Все як звичайно.
Приходять квитанції ,які програма для розшифровки від компанії ІВК не розшифровує .Пише-файл пошкоджено.
Відкриваю з допомогою Блокнота- абракадабра, тільки можна розібрати "Не прийнято.Невірний формат файлу-відсутній транспортний заголовок"
І так уже 2 дні . Податкові накладні реєструються відразу.
Якою програмою можна прочитати зміст квитанції ( значки з квадратиками)?
Никакими, потому что это ассиметричная криптография. Вы просто не понимаете, насколько серьезные алгоритмы используются при шифровании. Наилучшая защита на сегодняшний день (не считая биометрики). Короче говоря, не расшифруете. Только своей программой и своим сертификатом и своим секретным ключем. ЭЦП - это Вам не это smoking smileygrinning smiley
Спасибо. Действительно не понимаю. Я бухгалтер .Мне то главное знать принято-непринято и почему не принято. Моя программа и секретный ключ ЕЦП пишут "неможливо відкрити файл пошкоджено"
У меня когда-то была аналогичная ситуация - тогда я отправила повторно ничего не меняя и все прошло как по маслу.
Обращалась в поддержку opz- ответ "пробуйте через IFIN.
Попробую еще сделать уточненку как додаток к декларации - может в таком варианте пройдет
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026000000000004