Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

сдача отчета по земле через опз

Відправлено користувачем Лелик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
ну вот,опять отправила, ничего не открывала, кв.№1 пришла,буду ждать вторую, но меня смущает, что сама декларация -в дорозы, а додаток -готовый до выдправлення , вот такой пока статусу отчёта ! почему так? оно же пакетом ушло? а у вас до кв.№2 как было?
Quote
lilij
ну вот,опять отправила, ничего не открывала, кв.№1 пришла,буду ждать вторую, но меня смущает, что сама декларация -в дорозы, а додаток -готовый до выдправлення , вот такой пока статусу отчёта ! почему так? оно же пакетом ушло? а у вас до кв.№2 как было?
Секундочку. А додаток в пакеті у вас? Судячи з того, що Ви пишете, Ви не правильно формуєте пакет.
да,в пакете, я формирую в опз ,сохраняю и экспортирую в демомедок одним файлом, потом подписываю пакетом (медок сам предлагает),подписываю, шифрую и отправляю..., но почему-то ,в дороге Декларация, а додаток -готов к отправлению...


Quote
lilij
да,в пакете, я формирую в опз ,сохраняю и экспортирую в демомедок одним файлом, потом подписываю пакетом (медок сам предлагает),подписываю, шифрую и отправляю..., но почему-то ,в дороге Декларация, а додаток -готов к отправлению...
Такого бути не може, якщо додаток в пакеті зі зівітом. І як Ви можете одним файлом завантажувати, якщо декларація і додаток - це два файли? Повна нісенітниця. Ще раз уважно пройдіть усі кроки від збереження в ОПЗ до завантаження в Медок.
1. Відкрити в ОПЗ і додаток і деклараію одночасно.
2. Натиснути в ОПЗ "Зберезти всі"
3. Затягнути у Медок одночасно 2 xml-файли, виділивши їх за допомогою Ctrl
4. Відправити звіт в Медоку без попереднього підписування (Звіт і додаток мають виглядати не як окремі два звіти, а як звіт і підпорядкований йому звіт).
Точно всё так, как вы написали! из опз втягиваю два отчёта,я имела ввиду, что потом в медке один отчёт подписываю и отправляю один! Я сама не понимаю, что происходит,одно и тожес 22 числа каждый день проделываю, все эти шаги,как вы описали выше!
Quote
lilij
Точно всё так, как вы написали! из опз втягиваю два отчёта,я имела ввиду, что потом в медке один отчёт подписываю и отправляю один! Я сама не понимаю, что происходит,одно и тожес 22 числа каждый день проделываю, все эти шаги,как вы описали выше!
А скрін-шот можете зробити? Там де видно, що декларація у відправлених, а додаток ні.
Що таке скрін-шот??????? Вночі знов прийшла кв.№2 -не прийнято! в мене вже паніка!!!! Порушено цілісність пакету, не має вказаного додатку, виправте помилу.....це якийсь кошмар
ОПЗ оновлений до останньої версії?
Quote
lilij
в мене вже паніка!!!!
Нема чого панікувати, до 20-го лютого розберетесь. Не маєте можливості якогось знайомого бухгалтера більш обізнаного в комп'ютері запросити на допомогу?
справа в тому,що багато в кого питала і всі говорять те,що я і роблю , те , що і ви написали...Посовітували, щоб я в податковій попросила, щоб вилучили попередні всі неприйняті деларації і спробувать знову. Я булавчора в ДПІ і там взвгалі нема не одного звіту неприйнятого, ми дивились і по номерах квитанцій і по коду -нема! як таке може буди
Можна ще спробувати прямо в податковій з вашими
безкоштовними ключами створити звіт безпосередньо
в їхній якійсь програмці - типу електронний кабінет і
вони мають вам в цьому допомогти...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
lilij
справа в тому,що багато в кого питала і всі говорять те,що я і роблю , те , що і ви написали...Посовітували, щоб я в податковій попросила, щоб вилучили попередні всі неприйняті деларації і спробувать знову. Я булавчора в ДПІ і там взвгалі нема не одного звіту неприйнятого, ми дивились і по номерах квитанцій і по коду -нема! як таке може буди
Бо звіти блокуються на центральному рівні і не доходять до районного.
Quote
Шустрик
Можна ще спробувати прямо в податковій з вашими
безкоштовними ключами створити звіт безпосередньо
в їхній якійсь програмці - типу електронний кабінет і
вони мають вам в цьому допомогти...
Я итак розумію, що у них не безкоштовні ключі, а АЦСК "Україна".
[news.dtkt.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
в мене не безкоштовні ключі, а демомедок, з якої я пенсійні звіти формую ,підписую і відправляю, а всі інші формую в опз, підтягую до медка ,підписую і відправляю, ніколи ніяких проблем не було. Перший раз з землею проблема і мабуть із-за пакетного відправлення
Шустрик, з ключами медка, можна через цю програму , на яку ви посилаєтесь здати звіт?
rs_2012, дуже дякую за підтримку і допомогу)
Не знаю, нажаль - тільки вчора прочитала на новинах Дт-Кт...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я колись заходила туди і тоді можна було зареєструватися тільки з ключами від податкової. Не думаю, що щось змінилося.
lilij, попробуйте сдать через Айфин. С Медком, я Вам помочь не смогу, т.к. ключи у меня бесплатные, а через Медок ими можно только отправлять ЕСВ. Попробуйте! Зарегистрируйтесь в Айфине, может там получится. Не отчаивайтесь!
elenanestere ,спасибо за поддержку. А через Айфин можно подписывать ключами Медка?
Quote
lilij
да,в пакете, я формирую в опз ,сохраняю и экспортирую в демомедок одним файлом, потом подписываю пакетом (медок сам предлагает),подписываю, шифрую и отправляю..., но почему-то ,в дороге Декларация, а додаток -готов к отправлению...
А ну, коллега, пожалуйста, расскажите поподробнее, ЧТО ВЫ ШИФРУЕТЕ ПРИ ОТПРАВКЕ ???
Quote
lilij
elenanestere ,спасибо за поддержку. А через Айфин можно подписывать ключами Медка?
Ні. Через Айфін Ви не можете здавати.
Когда подписала отчёт, то "наступні дії"-зашифрувати та зберегти звіт,я всегда это делаю, для каждого отчёта , у меня отдельная папка на компе для этих зашифрованых отчётов. Подом захожу на почту , загружаю с этой папки файл xml, который зашифрован и сохранён и отправляю по адресу налоговой.Всё.
Quote
lilij
Когда подписала отчёт, то "наступні дії"-зашифрувати та зберегти звіт,я всегда это делаю, для каждого отчёта , у меня отдельная папка на компе для этих зашифрованых отчётов. Подом захожу на почту , загружаю с этой папки файл xml, который зашифрован и сохранён и отправляю по адресу налоговой.Всё.
А, так Медок у Вас ліцензійний?
Говорю сразу : у меня демка.
Но я первый раз слышу, чтобы что-то шифровалось перед отправкой !
В инструкции Медка тоже про шифровку ничего не вычитала.
Может, уточнить у Медка про эту шифровку ? Если прога у Вас лицензионная, то это не проблема.
Может, при этом шифровании Медок не понимает, что надо шифровать пакет, а шифрует только Деку ?
Сорри, если что не так, это мысли вслух !
С удовольствием послушаю коллег. Интересно !
Quote
nikon
Говорю сразу : у меня демка.
Но я первый раз слышу, чтобы что-то шифровалось перед отправкой !
В инструкции Медка тоже про шифровку ничего не вычитала.
Может, уточнить у Медка про эту шифровку ? Если прога у Вас лицензионная, то это не проблема.
Может, при этом шифровании Медок не понимает, что надо шифровать пакет, а шифрует только Деку ?
Сорри, если что не так, это мысли вслух !
С удовольствием послушаю коллег. Интересно !
Коллега, шифровка, це не що інше, як накладання підпису. робиться для того, щоб ніхто, крім адресате не зміг розшифрувати зміст файлу. Для розшифровки саме і використовуються сертифікати відкритого ключа ЕЦП, а сам ключ знаходиться тільки у Вас.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000415