Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

сдача отчета по земле через опз

Відправлено користувачем Лелик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
"Ключі[ред. • ред. код]

Ключ — це деяка величина, що, працюючи в сполученні з криптоалгоритмом, робить визначений шифртекст. Ключі, як правило, — це дуже великі числа. Розмір ключа виміряється в бітах; число, що представляє 2048-бітовий ключ, скажено велике. В асиметричній криптографії, чим більший ключ, тим захищеніший отриманий шифртекст. Однак, розмір асиметричного ключа і розмір симетричного таємного ключа, абсолютно непорівнянні. Симетричний 80-бітовий ключ еквівалентний у стійкості 1024-бітовому відкритому ключеві. Симетричний 128-бітовий ключ приблизно дорівнює 3000-бітовому відкритому. Знову ж, більший ключ — вища надійність, але механізми, що лежать в основі кожного з типів криптографії зовсім різні, і порівнювати їхні ключі в абсолютних величинах неприпустимо.

Попри те, що ключова пара математично зв'язана, практично неможливо з відкритого ключа обчислити закритий; у той же час, обчислення закритого ключа завжди залишається можливим, якщо мати в розпорядженні достатній час і обчислювальні потужності. От чому критично важливо створювати ключ вірної довжини: досить великий, щоб був надійним, але досить малий, щоб залишався швидким у роботі. Для цього подумайте й оцініть, хто може спробувати «прочитати ваші файли», наскільки вони можуть бути таємні, скільки часу потрібно для їхнього розшифрування та якими ресурсами.

Більші ключі будуть криптографічно захищені за більший проміжок часу. Якщо те, що треба зашифрувати, повинно зберігатися в таємниці довгі-довгі роки, то, можливо, варто скористатися дуже великим ключем. Хто знає, скільки буде потрібно часу, щоб розкрити ключ, використовуючи завтрашні швидші, ефективніші комп'ютери? Були часи, коли 56-бітовий симетричний ключ DES вважався вкрай надійним.

За сучасними уявленнями 128-бітові симетричні ключі зовсім надійні і не піддані зломові, принаймні сьогодні, поки хтось не побудує функціонуючий квантовий суперкомп'ютер. 256-бітові ключі за оцінками криптологів не можуть бути зламані навіть теоретично і навіть на гіпотетичному квантовому комп'ютері. Саме з цієї причини алгоритм AES підтримує ключі довжиною 128 і 256 біт. Однак історія вчить нас тому, що всі ці запевняння впродовж десятиліть можуть виявитися порожньою балаканиною.

PGP зберігає ключі в зашифрованому виді. Вони утримуються в двох файлах на твердому диску; один файл для відкритих ключів, іншої — для закритих. Ці файли називаються з'єднувальними (keyrings). Використовуючи PGP, Ви, час від часу, будете додавати відкриті ключі своєї кореспонденції на зв'язування відкритих. Ваші закриті ключі знаходяться на зв'язуванні закритих. Якщо ви втратите (видалите) зв'язування закритих ключів, то вже ніяким чином не зможете розшифрувати інформацію, зашифровану для ключів з цього зв'язування. Отже, збереження пари резервних копій цього файлу є необхідною.
Цифрові підписи[ред. • ред. код]

Додаткова перевага від використання криптосистем з відкритим ключем полягає в тому, що вони надають можливість створення електронних цифрових підписів (ЕЦП). Цифровий підпис дозволяє одержувачеві повідомлення переконатися в автентичності джерела інформації (іншими словами, у тім, хто є автором інформації), а також перевірити, чи була інформація змінена (перекручена), поки знаходилася в шляху. Таким чином, цифровий підпис є засобом авторизації і контролю цілісності даних. Крім того, ЕЦП несе принцип незречення, що означає, що відправник не може відмовитися від факту свого авторства підписаної ним інформації. Ці можливості настільки ж важливі для криптографії, як і таємність.

ЕЦП служить тієї ж мети, що печатка або власноручний автограф на паперовому листі. Однак внаслідок своєї цифрової природи ЕЦП перевершує ручний підпис і печатку в ряді дуже важливих аспектів. Цифровий підпис не тільки підтверджує особистість що підписала, але також допомагає визначити, чи був зміст підписаної інформації змінений. Власноручний підпис і печатка не мають подібної якості, крім того, їх набагато легше підробити. У той же час, ЕЦП аналогічна фізичної печатки в тім плані, що, як печатка може бути проставлена будь-якою людиною, що одержала в розпорядження печатку, так і цифровий підпис може бути згенерована ким завгодно з копією потрібного закритого ключа.

Деякі люди використовують цифровий підпис набагато частіше ніж шифрування. Наприклад, ви можете не хвилюватися, якщо хтось довідається, що ви тільки що помістили $1000 на свій банківський рахунок, але ви повинні бути абсолютно упевнені, що робили транзакцію через банківського касира. Простий спосіб генерації цифрових підписів показаний на малюнку 6. Замість Шифрування інформації чужим відкритим ключем, ви шифруєте її своїм власним закритим. Якщо інформація може бути розшифрована вашим відкритим ключем, значить її джерелом є ви."
Спасибо ! Очень интересно, никогда так в подробностях не читала.
Я вот еще о чем :
Отчет сформирован.( в демке - импортирован пакетом).
1. Последовательность действий в демке "Підписати" + "Відправити "
2. Последовательность действий в лицензионной версии ? "Зашифрувати та зберегти"+"Підписати" + "Відправити " ?
У меня и демо версия и лицензионная, разные клиенты, так и в том и в другом - "Підписати"+"Зашифрувати та зберегти"+"Відправити"


Quote
nikon
Спасибо ! Очень интересно, никогда так в подробностях не читала.
Я вот еще о чем :
Отчет сформирован.( в демке - импортирован пакетом).
1. Последовательность действий в демке "Підписати" + "Відправити "
2. Последовательность действий в лицензионной версии ? "Зашифрувати та зберегти"+"Підписати" + "Відправити " ?
Перший пункт Ви в демо-версії замінюєте завантаженням уже готового xml-файла. Чому називається "Зашифрувати та зберегти", я так прозумію, що має називатиса "Зберегти" а потім "Підписати і зашифрувати" Може я теж не до кінця розумію, або розумію неправильно, бо коли я навчалася в універі, ми звичайно вивчали шифрування, маскування, але це вже було дуже давно, та і останні 17 років я вже більше бухгалтер, ніж прикладний математик winking smiley
Quote
nikon
Спасибо ! Очень интересно, никогда так в подробностях не читала.
Я вот еще о чем :
Отчет сформирован.( в демке - импортирован пакетом).
1. Последовательность действий в демке "Підписати" + "Відправити "
2. Последовательность действий в лицензионной версии ? "Зашифрувати та зберегти"+"Підписати" + "Відправити " ?

Це залежить від ключів... Якшо ключі у вас давнішні, то
просто підписуєте і відправляєте. А от ті хто оформляв
недавно - перед здачею звітності мабуть уже за новими
правилами отримали, тому сперш шифрувати потрібно...

[news.dtkt.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Це залежить від ключів... Якшо ключі у вас давнішні, то
просто підписуєте і відправляєте. А от ті хто оформляв
недавно - перед здачею звітності мабуть уже за новими
правилами отримали, тому сперш шифрувати потрібно...

[news.dtkt.ua]
Все ключи у меня прошлогодние ( и УСЦ, и АЦСК ).
Но есть и один свеженький ключик АЦСК, вернее, "сдвоенный" ключ ( ФОП имеет только подпись).
Я только 29-го отослала Договор, так что еще не знаю, захочет демо-Медок при отправке отчетности шифровать или нет...Но Договор отсылался примитивно : "Підписати" + "Відправити "....без всяких наворотов и шифров...smiling smiley
Ну старенькі працюють до закінчення ще по-старому - "Підписати" + "Відправити "...
і це не залежить ліцензійний Медок чи демо... я це мала на увазі...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
При отправке отчета через медок у меня пишет что такая функция недоступна в демо режиме. Кто подскажет в чем дело?
а вы создаёте в демо сам отчёт? так не получится, надо создать в другой программе,я создаю в опз, втягиваю в демомедок, подписываю, отправляю и у меня не принимае....вот уже 2 недели.....(((((( попробуйте, может вы кв.№2 "прийнято" получите?
Quote
lilij
а вы создаёте в демо сам отчёт? так не получится, надо создать в другой программе,я создаю в опз, втягиваю в демомедок, подписываю, отправляю и у меня не принимае....вот уже 2 недели.....(((((( попробуйте, может вы кв.№2 "прийнято" получите?

А как вы втягиваете в демомедок, у меня кнопочка "Импорт" для всех отчетов кроме ЕСВ -не активна ?
Quote
lm2010
Quote
lilij
а вы создаёте в демо сам отчёт? так не получится, надо создать в другой программе,я создаю в опз, втягиваю в демомедок, подписываю, отправляю и у меня не принимае....вот уже 2 недели.....(((((( попробуйте, может вы кв.№2 "прийнято" получите?

А как вы втягиваете в демомедок, у меня кнопочка "Импорт" для всех отчетов кроме ЕСВ -не активна ?
Потому что демо-Медок бесплатными ключами подписывает и отправляет только отчеты по ЕСВу.
Делайте в ОПЗ, импортируйте в Айфин (например), подписывайте бесплатными ключами - и отправляйте !!!
Quote
nikon
Quote
lm2010
Quote
lilij
а вы создаёте в демо сам отчёт? так не получится, надо создать в другой программе,я создаю в опз, втягиваю в демомедок, подписываю, отправляю и у меня не принимае....вот уже 2 недели.....(((((( попробуйте, может вы кв.№2 "прийнято" получите?

А как вы втягиваете в демомедок, у меня кнопочка "Импорт" для всех отчетов кроме ЕСВ -не активна ?
Потому что демо-Медок бесплатными ключами подписывает и отправляет только отчеты по ЕСВу.
Делайте в ОПЗ, импортируйте в Айфин (например), подписывайте бесплатными ключами - и отправляйте !!!

Дело в том что айфин " не хочет " работать с двумя ГНИ по юридическому адресу и по адресу нахождения земельного участка (отчет раз в год ). Меняю в настройках АДРЕС НАЛОГОВОЙ НА ТОТ, КУДА МНЕ НАДО СДАТЬ ОТЧЕТ ПО АРЕНДЕ ЗЕМЛИ. НАЖИМАЮ СОХРАНИТЬ И ВЫКИДЫВАЕТ ОПЯТЬ НА ЮРИДИЧЕСКИЙ АДРЕС.Отправляю перезаключить договор , данные указывают той ГНИ куда нужно отправить этот единственный отчет. Квитанция №1 пришла еще в понедельник, Квитанция №2 не появляется вообще уже 5 дней.
Quote
lm2010
Дело в том что айфин " не хочет " работать с двумя ГНИ по юридическому адресу и по адресу нахождения земельного участка (отчет раз в год ). Меняю в настройках АДРЕС НАЛОГОВОЙ НА ТОТ, КУДА МНЕ НАДО СДАТЬ ОТЧЕТ ПО АРЕНДЕ ЗЕМЛИ. НАЖИМАЮ СОХРАНИТЬ И ВЫКИДЫВАЕТ ОПЯТЬ НА ЮРИДИЧЕСКИЙ АДРЕС.Отправляю перезаключить договор , данные указывают той ГНИ куда нужно отправить этот единственный отчет. Квитанция №1 пришла еще в понедельник, Квитанция №2 не появляется вообще уже 5 дней.
А-а-а ! Ну и головоломка у Вас....
Тут коллеги писали, что чтобы "подогнать" кв. № 2 по Договору, надо позвонить в эту податковую, но не к инспекторам, а к айтишникам, и пожаловаться/попросить выслать кв. № 2 побыстрее.Говорят, после такого звонка квитанция № 2 минут через 15 приходила...
nikon [ Відповісти приватно ]
Re: сдача отчета по земле через опз нове 07 лютого, 2014 11:47
Quote
lm2010
Quote
lilij
а вы создаёте в демо сам отчёт? так не получится, надо создать в другой программе,я создаю в опз, втягиваю в демомедок, подписываю, отправляю и у меня не принимае....вот уже 2 недели.....(((((( попробуйте, может вы кв.№2 "прийнято" получите?

А как вы втягиваете в демомедок, у меня кнопочка "Импорт" для всех отчетов кроме ЕСВ -не активна ?
Потому что демо-Медок бесплатными ключами подписывает и отправляет только отчеты по ЕСВу.
Делайте в ОПЗ, импортируйте в Айфин (например), подписывайте бесплатными ключами - и отправляйте !!!

В ОПЗ создаю любой отчёт,сохраняю, захожу в Медок(Демонстративний режим),захожу в реестр отчётов,импорт,импорт отчётов,выбираю папку ,с которой буду импортировать отчёт ,созданный в опз,нажимаю открыть и всё! отчёт появляется в медке, в нужном периоде.Подписываю,зашифровываю,сохраняю, отправляю.....
Quote
lilij
nikon [ Відповісти приватно ]
Re: сдача отчета по земле через опз нове 07 лютого, 2014 11:47
Quote
lm2010
Quote
lilij

В ОПЗ создаю любой отчёт,сохраняю, захожу в Медок(Демонстративний режим),захожу в реестр отчётов,импорт,импорт отчётов,выбираю папку ,с которой буду импортировать отчёт ,созданный в опз,нажимаю открыть и всё! отчёт появляется в медке, в нужном периоде.Подписываю,зашифровываю,сохраняю, отправляю.....
Спасибо за подсказку про импорт отчетов из OPZ . Век живи, век учись.
А у меня проблема оказалась с Арт Звітом Плюс, ругаюсь и злюсь, они не объединили декларацию и додаток в пакет, мало того, что заполняется декларация коряво, строку Арендная плата вообще не признает, только земельный налог, так еще и не создается пакет. Дебилы, слов нет.
Всем прорекламирую, НЕ НУЖНА ЭТА ПРОГРАММА, НЕ ПОКУПАЙТЕ !!! НЕ ДОРАБОТАНА !!!!!!!
Сдала деку по арендной плате за землю через Арт-звіт. Создавала в Арт-звіті саму деку + відомості про земельну ділянку, там есть галочка "пакетом". Программа автоматом ставит данные в ячейки "налог на землю", нужно ручками убрать и перенести в строку "орендна плата". Ну и проверить все.. Ушло пакетом, кв.№1-успешно, жду кв.№2
Quote
tal
нужно ручками убрать и перенести в строку "орендна плата". Ну и проверить все..

понятно, что ручками, но можно было бы за год что то исправить, в том году была также в простом Арте, и в плюс перенесли все также
у меня 51 декларация, хотелось бы покупать программу не для исправления ручками
Подскажите,пожалуйста, а до какого числа нужно оплатить земельный налог?
Quote
vitula
Подскажите,пожалуйста, а до какого числа нужно оплатить земельный налог?
28 февраля заканчивается срок уплаты за январь 2014 р.
Подскажите я питаюсь сформировать отчет а пишет только месяц( в строке период) кто как делал.
tanuwka Вы делаете в ОПЗ ?
Надо перед открытием самой формы указать период, будет запрос месяц, квартал, год - надо указать год, тогда и шапка заполнится правильно.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041099999999994