Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Торгівля через інтернет - як втілити цю ідею?

Відправлено користувачем perederko2510 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Шановні колеги, підкажіть будь - ласка, хто працює з таким видом торгівлі - яку систему оподаткування застосовуєте, скільки чого платите, і взагалі, чи прибуткова така діяльність?
Ідея правильна і реальна, тільки в законодавстві нажаль цілком немає толкових розяснень як взагалі вона має відбуватися.

Налаштовував інтернет-магазин для підприємця: Інтернет магазин Жабка, хто має час, буду вдячний за оцінку по вигляду чи хоч нормально ним корисутватися і зручно, бо раніше інтернет магазини такі не програмував smiling smiley
Ну а так я трошки бухглатер, трошки програміст, трошки люблю портал законодавства почитати, то такі зробив висновки:

1. Якщо інтернет магазин для підприємця, то я зрозумів що варіант онлайт оплати за послуги і товар відпадає. Тобто сам магазин буде як площадка де покупець зможе підібрати товар, цей список попаде продаці і вже далі звичайними методами оплата, через системи клієнт банків і т.п. чи готівкою при отриманні.
2. Підприємець знаходиться на 2-й ставці на Єдиному податку. Продаж тільки в роздріб здійснює.
3. Багато часу йде на просування, ну і без нього ніяк, це ж реклама. Краще щоб цим відразу займалась та особа, яка і налаштовує сам і-магазин. Бо питання розробки/налаштування і правильного просування дуже повязані.
4. Це дуже добрий спосіб розширення клієнтської бази, за умови якісного просування (п.3) на ініш регіони.
5. Плюсом також звичайно є те, що це й магазин тепер ще й буде слугувати як візитна картка, знаю що до підприємця дзвонять тепер просто напряму, не замовляючи товар через сам магазин, але перед тим відповідно про нього дізналися тільки з пошуковиків.
6. Нарахунок доставки через наприклад Нову Пошту, я переглядав тарифи, і вже підказав підприємцю щоб заключив з ними договір, тоді буде варіант єдиної вартості доставки по всій Україні, вроді що так.

А от нарахунок інтернет магазину для юр.осіб ще не знаю, наразі не попадалась така задача spinning smiley sticking its tongue out.
Quote
Kreont
Ідея правильна і реальна, тільки в законодавстві нажаль цілком немає толкових розяснень як взагалі вона має відбуватися.

Налаштовував інтернет-магазин для підприємця: Інтернет магазин Жабка, хто має час, буду вдячний за оцінку по вигляду чи хоч нормально ним корисутватися і зручно, бо раніше інтернет магазини такі не програмував smiling smiley
Ну а так я трошки бухглатер, трошки програміст, трошки люблю портал законодавства почитати, то такі зробив висновки:

1. Якщо інтернет магазин для підприємця, то я зрозумів що варіант онлайт оплати за послуги і товар відпадає. Тобто сам магазин буде як площадка де покупець зможе підібрати товар, цей список попаде продаці і вже далі звичайними методами оплата, через системи клієнт банків і т.п. чи готівкою при отриманні.
2. Підприємець знаходиться на 2-й ставці на Єдиному податку. Продаж тільки в роздріб здійснює.
3. Багато часу йде на просування, ну і без нього ніяк, це ж реклама. Краще щоб цим відразу займалась та особа, яка і налаштовує сам і-магазин. Бо питання розробки/налаштування і правильного просування дуже повязані.
4. Це дуже добрий спосіб розширення клієнтської бази, за умови якісного просування (п.3) на ініш регіони.
5. Плюсом також звичайно є те, що це й магазин тепер ще й буде слугувати як візитна картка, знаю що до підприємця дзвонять тепер просто напряму, не замовляючи товар через сам магазин, але перед тим відповідно про нього дізналися тільки з пошуковиків.
6. Нарахунок доставки через наприклад Нову Пошту, я переглядав тарифи, і вже підказав підприємцю щоб заключив з ними договір, тоді буде варіант єдиної вартості доставки по всій Україні, вроді що так.

А от нарахунок інтернет магазину для юр.осіб ще не знаю, наразі не попадалась така задача spinning smiley sticking its tongue out.

Якщо піприємець на 2 групі, продає товар, то йому потрібно десь його купити, а якщо купувати у просто ФО то треба буде заплатити ПДФО, так?)))


Якщо власне покупка у Фізичної Особи (неплатника ЄП) тоді все якраз так,
- якщо у СПДФО тоді ні,
- якщо у юр.особи тоді ні,
- якщо подарували безкоштовно товар тоді ні,
- якщо знайшли випадково товар на залишку на складі тоді ні,
- якщо немає документів на покупку у СПДФО чи юр.особи тоді ні все таки! ,
- якщо невідомо де і немає доказів що покупки у ФО тоді також ні smiling smiley
Quote
Kreont
Якщо власне покупка у Фізичної Особи (неплатника ЄП) тоді все якраз так,
- якщо у СПДФО тоді ні,
- якщо у юр.особи тоді ні,
- якщо подарували безкоштовно товар тоді ні,
- якщо знайшли випадково товар на залишку на складі тоді ні,
- якщо немає документів на покупку у СПДФО чи юр.особи тоді ні все таки! ,
- якщо невідомо де і немає доказів що покупки у ФО тоді також ні smiling smiley

Просто у нас була превірка ФОПа і був запит на прибуткові документи на товар, так як сума обсягу продаж дуже великий. У нас також інтернет- магазин, а про діяльність інт.маг. дуже мало.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00025900000000001