Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Переход с единого на общую

Відправлено користувачем drZlo 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Здравствуйте, уважаемые форумчане!winking smiley

В декабря 2012 я отправил заявление с перехода с единого (3 группа) на общую систему для "заморозки" - деятельности в 2013 не планирую вести. Соответственно, с 1 января 2013 я на общей системе. Декларацию по единому за последний 4 квартал 2012 сдал, а вот нулевую декларацию на общей по результатам 1 квартала 2013 года сдать забыл. Вспомнил только сейчас.

Вопрос: какой с меня сдерут штраф? Что от меня дополнительно потребуют в налоговой, если прибыли я не получаю?
"статтею 120 Кодексу передбачено, що неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов'язаними нараховувати та сплачувати податки, збори, податкових декларацій (розрахунків) тягне за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.
Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання."
Не пугайте человека. На общей системе предприниматели отчитываются раз в год

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)


Quote
kuzma
Не пугайте человека. На общей системе предприниматели отчитываются раз в год
А пугать-то все-таки надо!
177.5.2. Фізичні особи - підприємці, які зареєстровані протягом року в установленому законом порядку або перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування чи сплачували фіксований податок до набрання чинності цим Кодексом, подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому розпочата така діяльність або відбувся перехід на загальну систему оподаткування. Вперше зареєстровані підприємці в податковій декларації також зазначають інформацію про майновий стан та доходи за станом на дату державної реєстрації підприємцем. Платники податку розраховують та сплачують авансові платежі у строки, визначені підпунктом 177.5.1 пункту 177.5 цієї статті, що настануть у звітному податковому році.
Тогда прошу прощения.
Спасибо за информацию! Честно говоря, упустила этот момент.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Quote
kuzma
Не пугайте человека. На общей системе предприниматели отчитываются раз в год
И не собиралась.
То есть я отделаюсь 170грн и меня отпустят?smiling smiley
Ну и декларацию подайте все таки.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Скажіть, а якщо я декілька років не вела діяльність,а у вересні почала на заг.сист.,то мені теж потрібно за 3 кв подати , а не за рік?
Quote
elenka ua
Скажіть, а якщо я декілька років не вела діяльність,а у вересні почала
на заг.сист.,то мені теж потрібно за 3 кв подати , а не за рік?

Ні, ви ж не ведучи діяльності перебували на
загальній системі - значить подасте за рік...
От коли б ви подали заяву на єдиний, тоді
потрібно б було...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Тошки підправлю...

Ні, ви ж не ведучи діяльності перебували на
загальній системі і продовжуєте на ній же
діяльність
- значить подаєте за рік...
От коли б ви подали заяву на єдиний, тоді
потрібно б було...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую, я теж так думала, ви підтвердили!
Quote
Шустрик
Тошки підправлю...

Ні, ви ж не ведучи діяльності перебували на
загальній системі і продовжуєте на ній же
діяльність
- значить подаєте за рік...
От коли б ви подали заяву на єдиний, тоді
потрібно б було...
Квартальна декларація подається при переході з єдиного на загальну, а коли навпаки - то річна. Чи не так?
Я так думаю при любому переході,
хоча 100% не впевнена...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Я так думаю при любому переході,
хоча 100% не впевнена...
Так, при будь-якому переході подаються відповідні декларації. У мене в цьому році були обидві ситуації.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000333