Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Реєстрація ФОП

Відправлено користувачем Natalka com.ua 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Привіт! Підскажіть будь ласка.Я хочу зайнятися бізнесом.Для початку зареєструватися підпримцем.Вид діяльності- продаж милом та пральним порошком (51.45.10.300 згідно КВЕД), на яку групу краще зареєструватися.І чи потрібні ще якись документи для пітвердженя якості та відповідності товару? Планується також закупівля товару із закордону.
Все залежить від того де ви плануєте торгувати...
Якшо на ринку - то можлива перша група... якшо
десь в магазинах або кіосках - то потрібна друга...

Це з Податкового Кодексу:

291.3. Юридична особа чи фізична особа — підприємець може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає вимогам, встановленим цією главою, та реєструється платником єдиного податку в порядку, визначеному цією главою.

291.4. Суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на такі групи платників єдиного податку:

1) перша група — фізичні особи — підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 150000 гривень;

2) друга група — фізичні особи — підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб; обсяг доходу не перевищує 1000000 гривень.

Дія цього підпункту не поширюється на фізичних осіб — підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005), а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи — підприємці належать виключно до третьої або п’ятої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для таких груп;

А де ви взяли таке значення КВЕД?!?!?!
Я такого в класифікаторі не знайшла - є тільки 51.45.0
і то це за старим класифікатором...

[kved.ukrstat.gov.ua]

Зараз це 46.45...

[kved.ukrstat.gov.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Реєстрація ФОП
Привіт! скажіть чи потрібна ліцензія на діяльність студії по корекції фігури за допомогою танців? чи які потрібно дозволи? при реєстрації ФОП


Re: Реєстрація ФОП
Привіт! скажіть чи потрібна ліцензія на діяльність студії по корекції фігури за допомогою танців? чи які потрібно дозволи? при реєстрації ФОП мені пропонують КВЕД 85.52eye rolling smiley
Re: Реєстрація ФОП
semrak , я Вам ответила в соседней теме.
Можно дам совет ? smiling smiley
Не прыгайте по темам. Общайтесь в какой-то конкретной теме, или наиболее подходящей Вам по смыслу, или ( если не подходит ) создайте свою. Но назовите тему четко - и получите больше откликов.
Будет удобнее общаться, честное слово !smiling smiley
Re: Реєстрація ФОП
Привіт! скажіть чи потрібна ліцензія на діяльність студії по корекції фігури за допомогою танців? чи які потрібно дозволи? при реєстрації ФОП мені пропонують КВЕД 85.52
Re: Реєстрація ФОП
спасибо!!!!!!!!!!!!!!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000331