Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП на загальній: нема доходу є витрати!

Відправлено користувачем alenta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
rs_2012
Quote
marja
Добрый день. Поделитесь как правильно заполнить отчет по ЕСВ по ФОПу на общей системе при наличии убыточных месяцев. Я правильно понимаю, что в отчете в этом месяце ставится прочерк? А если доход например составил 200 грн. - сумма ЕСВ (34,7%) -69,40 указывать фактически полученную или сумму минимального ЕСВ?
Ні, вказуєте факт, а для доплати до мінімального внеску є іншиї звіт "Додаток 6 таблиця 2"
А в додатке 6 есть таблица 2?Что-то я в бланке не найду
Да есть в додатке 6 таблица 2 "Ведомость про суммы доплаты до минимального страхового сбора".
получается если в одном месяце прибыль прет - ЕСВ платишь с полной суммы, если есть прибыль хотя бы 1 грн. доплачиваешь до минимального страхового сбора. в итоге ничего не заработал, еще и должен остался. Может можно среднюю по месяцам вывести?
Quote
marja
Да есть в додатке 6 таблица 2 "Ведомость про суммы доплаты до минимального страхового сбора".
получается если в одном месяце прибыль прет - ЕСВ платишь с полной суммы, если есть прибыль хотя бы 1 грн. доплачиваешь до минимального страхового сбора. в итоге ничего не заработал, еще и должен остался. Может можно среднюю по месяцам вывести?
В основному я так і роблю, якщо доходи мають періодичний характер. Але є два підприємця у мене, доходи яких мають разовий характер, то по ним я рахую кожен місяць окремо.


а вот если доходы маленькие...как быть с пенсионным и НДФЛ?)Открыли нового ЧП на ОС...как бы только для деятельности,которую не могут совершать единщики с юриками...услуг немного...поделитесь,какую минимальную суму можно платить в бюджет и пенсионный?)



Семь раз - откати, один раз - проведи!
Quote
alenta
а вот если доходы маленькие...как быть с пенсионным и НДФЛ?)Открыли нового ЧП на ОС...как бы только для деятельности,которую не могут совершать единщики с юриками...услуг немного...поделитесь,какую минимальную суму можно платить в бюджет и пенсионный?)
Питання абсолютно незрозуміле. Є мінімальний страховий платіж, це 34,7% від мінімальної ЗП, ПДФО - 15% від прибутку. Чим поділитися?
це я розумію...але ФОП відкритий "для галочки"...з ПДФО також все ясно...але якщо у мене прибуток не витягує на мінімальний платіж до ПФ...то потрібно відштовхуватись від мінімальної ЗП?



Семь раз - откати, один раз - проведи!
Quote
alenta
це я розумію...але ФОП відкритий "для галочки"...з ПДФО також все ясно...але якщо у мене прибуток не витягує на мінімальний платіж до ПФ...то потрібно відштовхуватись від мінімальної ЗП?
Повторюсь словами з попередньої теми Перед тим як щось відкривати - треба порахувати економічну доцільність цього
тут не стоїть питання економічної вигоди...просто цікавить платіж до ПФ...якщо нема прибутку-нічого не сплачую...якщо прибуток є,але незначний-потрібно робити мінімальний платіж відштовхуючись від мінімалки?



Семь раз - откати, один раз - проведи!
Ви ж, коли підете на пенсію, захочете хоча б мінімальну...
І вас не цікавитеме тоді - чи заробили ви на неї...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
alenta
тут не стоїть питання економічної вигоди...просто цікавить платіж до ПФ...якщо нема прибутку-нічого не сплачую...якщо прибуток є,але незначний-потрібно робити мінімальний платіж відштовхуючись від мінімалки?
Так.
Шустрик, інших ФОПів я так і вела...а новому ФОПу ця пенсія,вибачте за вираження, "до лампочки")
rs_2012, дякуюsmileys with beer



Семь раз - откати, один раз - проведи!
Quote
alenta
Шустрик, інших ФОПів я так і вела...а новому ФОПу ця пенсія,вибачте за вираження, "до лампочки")
rs_2012, дякуюsmileys with beer

Ну то це ж не значить шо ви повінні порушувати
законодавство через його "до лампочки"...smileys with beer



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, будемо "малювати" мінімалку) Начальству закон не писаний)))



Семь раз - откати, один раз - проведи!
Так може помінять начальство?!?!?!smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
smoking smiley...та воно, по ходу, практично скрізь зі своїми тараканами) Звикаєш))



Семь раз - откати, один раз - проведи!
Добрый день! Как правильно заполнить отчет по ЕСВ фопу на общей системе если в месяцах были убытки???
у меня один месяц может прибыль заоблачная лезть, а на второй-убыток...потому я беру годовую прибыль и делю по месяцам равными и ломанными суммами и умножаю на 34,7%) Задекларировала 15 тыс.(к примеру) и в табличке по ЕСВ расписала по 1250грн. месяц)



Семь раз - откати, один раз - проведи!
Quote
alenta
у меня один месяц может прибыль заоблачная лезть, а на второй-убыток...потому я беру годовую прибыль и делю по месяцам равными и ломанными суммами и умножаю на 34,7%) Задекларировала 15 тыс.(к примеру) и в табличке по ЕСВ расписала по 1250грн. месяц)
Правильно, тому і кажу, кожен аналізує відповідність витрат - доходам і вирішує сам за себе, як у його випадку буде правильно, відповідно мотивуючи так само при перевірці.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035099999999999