Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП. заг.с-ма, як закрити тепер?

Відправлено користувачем tacja 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. шановні форумчани! Зверталась до Вас під час своєї діяльності, прошу допомоги і на її закінченні.. Отож, добігає третій рік моєї бездіяльності на заг. системі. Не закривала раніше, думала, а може ще відновимо роботу, але тепер вимушена переїжджати, і думаю, немає сенсу переводити "мертве" підприємство.
У мене таке запитання: Що мені "грозить" під час закриття? І коли його краще закривати - може дочекатись, щоб минуло 3 роки бездіяльності (цей момент наступить 1 січня 2014 року)? Може тоді буде легше? Чи немає різниці?
І ще якщо я у 2011 році не завела нового зразка Книги обліку доходів і витрат.. (у мене залишилась стара, а нову не було сенсу, все одно доходів не було)... То чим це мені загрожує?
Буду вдячна за поради!
По першому запитанні - якщо не було найманих, краще дочекайтесь січня. Навіть якщо у вас було все в порядку, навіщо вам лишні рухи з документами. А так понесете пусту книгу і виписку з банку за три роки та і на цьому перевірка закінчиться.
На рахунок другого - не впевнена, але думаю може бути адмінштраф.
Щиро дякую за відповідь! Так і зроблю, почекаю до січня. Але ще одне уточнення: а якщо я вже закрила рахунок у банку - ще у 2012 році, є всі там виписки, документи про закриття, то нічого страшного? Просто в банку їх "напрягало", що є незначний залишок - близько 1000 грн і рахунок там бовтався без діла...
Ой, хоч би закритись без проблем...


Quote
tacja
Просто в банку їх "напрягало", що є незначний залишок - близько 1000 грн і рахунок там бовтався без діла....
Надіюсь вони вам відсотки по залишку не нараховували?
Я не вже не пригадую, треба подивитись у виписці, у ввечері гляну.. А якщо нараховували, тоді чим це грозить... ОМГ,,,confused smiley
Не впевнена, але це може бути підставою сплачувати у тому місяці, за який отримано хоча б копійку доходу мінімальний страховий внесок по ЄСВ. Але я ще гляну, чи так це насправді.
А я би зараз терміново завела нову книгу
Мабуть, мені буде повний капец. Я за 2010 рік сплатила повністю всі податки + на тодішній час 33% в Пенсійний фонд. На рахунку умовно залишилось вже оподаткованих чистих 1000 грн, з яких я оплатила різні закриття договорів і т.д.У мене залишилось 500 грн. І як я виявила, Банк дійсно нарахував мені за рік умовно кажучи 10 грн відсотків.!! (ТО ЖАХ!!) Але ж це на ці гроші, що вже оподаткувались у 2010 році? За логікою, то було б несправедливо ще раз їх оподатковувати.. Однак.. я розумію, що логіка у нашій країні не завжди присутня. Відтак, при 10 грн прибутку з відсотків у 2011 - було 500 грн витрат. Рахунок я закрила на початку 2012 року... Здавала вчасно декларації..
А от щодо Книги,..я мала намір завести нову у 2011.. але у моїй податковій довго не знали, яка вона має бути. потім місцева друкарня, що займалась їх друком, щось не могла надрукувати.. а потім я переїхала, і все зупинилось. не знаю, мені якось страшнувато йти туди з питанням тієї книги, поки мене ніхто не зачіпає.. Краще, мабуть, тихо дочекатись трирічного терміну бездіяльності.. а там може би й самі закрили? confused smiley
Навіть не чекайте, що самі закриють. Але й капецю не буде. Якщо маєте витрати 500 грн а доходу 10 грн, тоді може все і минеться. Ну а книгу краще зараз зареєструйте, максимально що грозить за книгу за умови відсутності готівкових доходів - це адмінштраф.
sad smiley Це навряд чи мені вдасться. Готівкових у мене й не могло бути, бо така була діяльність, що все тільки по безналу. Навіть гривні готівкою нереально було отримати. Добре!
Дякую щиро всім за відповіді! Дочекаюсь січня, а тоді поїду. Можливо, буде можливість ще в листопаді, чи в грудні поїхати зареєструвати ту книгу... А ні, то піду вже із старою книгою... Хай вже буде, що буде.
Всім бажаю успішної та прибуткової діяльності без проблем!)
В мене є приватний підприємець, який не веде діяльності. Коли ввели нову книгу я відправила його її реєструвати. Так в податковій йому сказали - будете вести діяльність, тоді й зареєструєте. Так, що я думаю за книгу ніякого штрафу не має бути.
Quote
Vita_74
В мене є приватний підприємець, який не веде діяльності. Коли ввели нову книгу я відправила його її реєструвати. Так в податковій йому сказали - будете вести діяльність, тоді й зареєструєте. Так, що я думаю за книгу ніякого штрафу не має бути.
Та вони скажуть, ага
Quote
Vita_74
В мене є приватний підприємець, який не веде діяльності. Коли ввели нову книгу я відправила його її реєструвати. Так в податковій йому сказали - будете вести діяльність, тоді й зареєструєте. Так, що я думаю за книгу ніякого штрафу не має бути.

Тоді було достатнє наповнення бюджету мабуть, або спеціально
так говорили, шоби потім була зачіпка для штрафів... Я не стверджую,
це так - думки в голос...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034900000000002