Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП загальна система

Відправлено користувачем jana31 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ФОП загальна система
Підкажіть будь ласка: Водій їде у відрядження видаються добові. Попередній бухгалтер робила в 1С авансові звіти але виплату не проводила. Тепер в мене зависла тисячна сума яка переходить з одного авансового в інший. Чи правельно буде поробити видаткові ордера на ці суми бо вони ж фактично видавались? Але видавались дещо з грошей самого фопа а дещо з рахунку перекидалось на картку фопу і він видавав водію.
Також що стосується інших готівкових витрат наприклад соляра - аналогічна ситуація??
Re: ФОП загальна система
У ФОПів немає каси.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Re: ФОП загальна система
Я це знаю добові показуються у книзі доходів і витрат. Але яке підтвердження для мене буде що гроші дійсно взяв воді він же може приїхати і сказати що я нічого не брав?????????????


Re: ФОП загальна система
Можете використовувати розписки про отримання коштів на відрядження. Підготуйте шаблони і вписуйте П.І.Б. суми і дати. А працівник розпишеться в отриманні.
Доброго дня, підскажіть будь ласка, чи потрібно писати заяву ,підприємцю спрощенцю, щоб перейти на загальну систему оподаткування. І як нараховують сплату податку авансовими платежами, в якому розмірі?
Так заява потрібна до 20-го грудня подаєте - з нового року
на загальній. Сама заява така ж як на ЄП там є пункт 5.4
А нараховувать як - вам можливо підкаже інспектор...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ФОП общесестемник переходит на единый 5% = подаем заявление + расчет (в него включаем за 3 месяца (октябрь, ноябрь, декабрь) 2012г.+9 месяцев 2013г)?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029499999999999