Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Експедиція ЄП 3 група 5%

Відправлено користувачем Irina455 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Я, ФОП – платник єдиного податку, відношусь до 3 групи (5%). Вид діяльності – організація перевезення вантажу. Згідно договору-доручення про надання транспортно-експедиційних послуг, за дорученням і за рахунок коштів Клієнта здійснюю організацію транспортних перевезень. Для виконання доручення я купую послуги третіх осіб (перевізників, експедиторів) для Клієнта. Оплату послуг третіх осіб здійснює Клієнт шляхом перерахування коштів на мій поточний рахунок, а я в свою чергу проводжу розрахунки і з третіми особами. Кошти, отримані від Клієнта на виконання його доручення не належать мені, а фактично є транзитними.

Шановні бухгалтера, підкажіть, будь ласка, хто як проводить дані операції:
1. При здійсненні експедиторської діяльності згідно з договорами транспортного експедирування, що є:
- базою для оподаткування єдиним податком в розмірі 5%.
- обсягом виручки від реалізації продукції(послуг) для визначення права перебування на спрощеній системі оподаткування.
2. Якщо моїм доходом є сума отриманої винагороди, то як правильно в «Книзі обліку доходів» я повинна розписувати кошти що надійшли від Клієнта і ті кошти що перераховані перевізнику?

Дякую!
В книгу вписуєте тільки суму винагороди.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000332