Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Вопрос про св-во ЕН 2 гр.

Відправлено користувачем Myami 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Надо добавить вид деятельности. Сначала иду к регистратору, потом иду в налоговую отдаю заявление (чтобы они мне выдали новое свидетельство к новыми видами деятельности), знаю что в 2014 году св-в единого уже не будет вместо них выписка, вопрос: старое свидетельство единого они заберут?
Quote
Myami
Надо добавить вид деятельности. Сначала иду к регистратору, потом иду в налоговую отдаю заявление (чтобы они мне выдали новое свидетельство к новыми видами деятельности), знаю что в 2014 году св-в единого уже не будет вместо них выписка, вопрос: старое свидетельство единого они заберут?
А податковая в такой ситуации не выдавала новое свидоцтво, а дописывала добавленный КВЭД в существующее свидоцтво.
"299.12. До раніше виданого свідоцтва платника єдиного податку в день подання платником єдиного податку заяви органом державної податкової служби вносяться зміни щодо:
1) найменування суб'єкта господарювання (для юридичної особи) або прізвища, імені, по батькові фізичної особи - підприємця, або серії та номера паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
2) податкової адреси суб'єкта господарювання;
3) місця провадження господарської діяльності;
4) видів господарської діяльності.
299.13. За бажанням платника єдиного податку раніше видане свідоцтво може бути замінено у разі наявності у такого платника податку обставин, визначених у пункті 299.12 цієї статті, та отримано нове свідоцтво у порядку, визначеному цією статтею."


У меня в св-ве 6 видов деятельности. 3 надо убрать и 3 добавить новых, черкать в св-ве думаю никто не будет. Ихз этого сделала вывод что выдадут новое, а вот заберут ли старое
Quote
Myami
У меня в св-ве 6 видов деятельности. 3 надо убрать и 3 добавить новых, черкать в св-ве думаю никто не будет. Ихз этого сделала вывод что выдадут новое, а вот заберут ли старое
Так, заберуть. Зробіть собі нотаріально засвідчену копію про всяк випадок.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026099999999996