Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Договір оренди

Відправлено користувачем nata82 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Договір оренди
Допоможіть будь ласка! Якщо я беру в оренду приміщення під склад, чи потрібно про це повідомляти в податкову?
Re: Договір оренди
Знаете в октябре возник тот же вопрос, и много информации было написано о том, что нужно подавать 20-ОПП, помещения у меня были в двух разных налоговых. В одной сказали что обязательно, в другой сказали, чтобы я не морочила себе голову. В итоге я не подала, но для себя решила потом что все-таки нужно. Хотя этот вопрос стоит оговорить с теми, кто вам сдает в аренду, ведь они тоже должны подавать 20-ОПП с пометкой что они сдают в аренду ( а вы то, что взяли в аренду). Я считаю что лучше подать, но предварительно нужно хорошенько обдумать.
Re: Договір оренди
Да, 20--ОПП и потом 1ДФ


Re: Договір оренди
Коли я звернулася до податкової, то мені відповіли, що подається тільки 1-ДФ, про 20-ОПП нічого не сказали. Минуло вже кілька місяців, що мені робити в такій ситуації?
Re: Договір оренди
Quote
nata82
Коли я звернулася до податкової, то мені відповіли, що подається тільки 1-ДФ, про 20-ОПП нічого не сказали. Минуло вже кілька місяців, що мені робити в такій ситуації?
Взагалі-то 10 днів дається на 20-ОПП, але я б напевно подала і зараз, якщо немає можливості переписати договір оренди, скажімо, з 9 грудня.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028800000000001