Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Торговый патент в декабре 2013

Відправлено користувачем Erushenko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Если в декабре изменилась ставка мин заработной платы, изменилась ли сумма за торговый патент? я весь год платила 459 грн. может за декабрь надо больше платить было?
267.3.1. Ставка збору за провадження торговельної діяльності та діяльності з надання платних послуг встановлюється сільськими, селищними та міськими радами (далі у цьому пункті - органами місцевого самоврядування) з розрахунку на календарний місяць у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня календарного року (далі - мінімальна заробітна плата), визначеному цим пунктом, з урахуванням місцезнаходження пункту продажу товарів та асортименту товарів, пункту з надання платних послуг та виду платних послуг.
А вот за январь 2014-го надо платить больше ! Правда,Бюджет не принят, я считала от 1218,00 грн.
Quote
Erushenko
Если в декабре изменилась ставка мин заработной платы, изменилась ли сумма за торговый патент? я весь год платила 459 грн. может за декабрь надо больше платить было?
У грудні на січень 2014 треба платити більше та за останній місяць патенту треба заплатити різничку між поточною сумою і новою. Тобто, якщо у Вас 40%, то Вам у грудні треба було заплатити 488 + (488-459) = 517. Але якщо бюджет таки приймуть з іншими цифрами мінімальної заробітної плати, то треба буде вже уточчняти в своїй податковій, скільки і коли треба буде доплатити. Та і взагалі, я завжди у грудні звіряюся з податковою по патентам і уточняю, чи я правильно порахувала. Краще і Вам так зробити.


Если считать 0,4 от 1218, то не 488, а 487,20, которые округляются до 487.eye rolling smiley
267.3.9. Ставки збору, визначені відповідно до цієї статті, округляються (менш як 50 копійок відкидається, а 50 копійок і більше округляється до однієї гривні).
А, ну да Трохи перемудрилаwinking smiley
А если недоплата, то штраф применят?
Quote
Erushenko
А если недоплата, то штраф применят?
Як правило не приміняють, бо 13 грудня ще не діють нові ставки. Так що спокійно можна зателефонувати інспекторові і вияснити всі нюанси.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026599999999999