Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Книга обліку доходів та витрат у фоп на загальній при наданні транспортних послуг

Відправлено користувачем 380990366346 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, прошу допомоги по заповненнют книги доходів та витрат для ФОП на загальній системі оподаткування та платника ПДВ, а саме питання відноситься до графи 6 , 9 та 10. Якою датою потрібно заповняти дані витрати, чи відносити до отримання поточного доходу чи можливо в день їх виникнення??? Підприємець надає транспортні перевезення. Наприклвад: було куплено запчастини(з заміною) до авто та ДП, проте не оплачено, також було виплачено З/П+ВНЕСКИ. водій поїхав у відрядження за даний рейс перерахували кошти. ЯК ПРАВЕЛЬНО ЦЕ ВСЕ У КНИЗІ ОПИСАТИ???
Дуже буду вдячна за допомогу, а то взяла підприємця за рік в якого жодного запису немає, роблю перші спроби упорядкування((((
Если вы купили, то в книге цифра отражается днем оплаты за покупку, если продали, то датой оплаты за продажу.ЗП и ЕСВ начисленный я пишу отдельно, т.к. дата ЗП и оплаты начисленного ЕСВ у меня разные. Расходы я заполняю, если по предоплате, то датой актов.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000235